טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
פרומו למרוץ מספר 2 - מוטוקרוס אמריקאי


   29-05-2014, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

צילום: allisports.com

השבוע עבר וטס לו וכבר אנו מגיעים למרוץ השני של אליפות המוטוקרוס האמריקאית, ואיזה מרוץ מחכה לנו. המרוץ השבוע יארך במסלול האנג-טאון הידוע, בעיר סקרמנטו במדינת קליפורניה, ארה"ב.

450

את המרוץ הראשון של העונה ניצחו רוכב ימאהה, ג'וש גרנט (במרוץ הראשון), ורוכב ק.ט.מ, ריאן דאנג'י (במרוץ השני), כאשר בן קבוצתו הרוקי של דאנג'י, קן רוקזן, סיים שני בשני המקצים. ההפתעה של המרוץ הגיעה במרוץ הראשון מכיוונו של ג'וש גרנט, אשר זינק מעולה ורכב מדהים למרות שבשתי ההקפות האחרונות של המרוץ הראשון, רוקזן הצעיר ישב והלחיץ את גרנט, שגם טעה שלוש פעמים בהקפה האחרונה וכמעט ואיבד את הנצחון שלו. אך גרנט, למרות הטעויות שעשה, לא איבד את הראש והצליח לא להתרסק מצד אחד, ולנצח במרוץ מצד שני. הרוכב השני שהרשים מאוד הוא לא רוקזן, למרות התוצאות המכובדות שהביא, בעיקר בזכות העובדה שלא ציפינו ממנו לפחות, הרוכב השני הוא טרי כנארד אשר במרוץ הראשון סיים שביעי לאחר שהתרסק ביחד עם סטיוארט, אבל במרוץ השני נתן בראש וסיים במיקום השלישי והמאוד מכובד ובעיקר, מכפר במשהו על כל הפציעות שעבר בעונות האחרונות. לא נראה לי שכנארד ימשיך להפליא בביצועיו לאורך זמן, לאור ההיסטוריה שלו, אך אין ספק שגם בלעדיו, הולכת להיות עונה משוגעת לחלוטין כאשר צ'אד ריד, יחזור לכושר, וסטיוארט יתן בראש בהמשך העונה וכהרגלו יפתח הרבה תקוות וצפיות אצל אוהדיו הרבים.

250

המרוץ הראשון של העונה היה שייך אך ורק לרוכבי ימאהה. רוכב ימאהה, ג'רמי מרטין, ניצח את שני המרוצים הראשונים של העונה, כאשר בן קבוצתו סיים שני בשני המרוצים הראשונים. רוכבי הונדה המובילים וקבוצת פרו סירקיט קאוואסאקי לא הראו את כוחם, כמו שניתן היה לצפות, ולמעשה הדומיננטיות של ימאהה היתה הפתעה מוחלטת. לא זכור לי מתי היתה הפעם האחרונה שימאהה שלטו כך בקטגוריה הנמוכה, ולמעשה גם בבכירה היה להם יום מוצלח עם נצחון של גרנט. דווקא אלופי הסופרקרוס לייטס, ג'סטין בוגל וג'ייסון אנדרסון, לא הצליחו להרשים כאשר בארצות הברית היו הרבה צפיות מרוכב ק.ט.מ. הלא רשמי, ג'ייסון אנדרסון, אשר סיים במיקום השלישי ושלושים ואחת בעקבות התרסקות (אך אין זה תרוץ). אם הוא רוצה לזכות בתואר העונה אז יש לו עוד עבודה רבה וקשה לעשות, ואותו הדבר תופס גם לגבי רוכב הונדה, ג'סטין בוגל, אשר אמנם סיים את סוף השבוע המצטבר הרבה יותר טוב מאנדרסון, אבל מצד שני גם לא עלה על הפודיום וזה מאוד מאכזב, במיוחד אחרי שזכה באליפות הסופרקרוס לייטס.

המרוצים יערכו ביום שבת בתאריך ה-31.5תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 03:03-24.