טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
צמיגי קופר - אירוע השקה


   14-05-2014, אורנית ויטה   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

סצנת רכבי 4X4, חיה, נושמת ובועטת יותר מתמיד, יבואני ומשווקי הצמיגים כבר מכינים את הקרקע לבלאי

אמש (יום ג' 13.05.2014), התקיים אירוע השקה של חברת "צמיגי קופר" - היבואנים הרישמיים הם חברת אליאנס, אך משווקים יש לא מעט. זכות אירוע ההשקה שמור לצמד אחים מ"צמיגי מוריס" (גילי ואסף), שזיהו את הפוטנציאל הגלום ברכבים הגדולים. את האירוע פתחו אמיר רביב (הגי'נג'י) מצוות ברלי ודודי ברוך (מסגריית ברוך), עם המפלצות שלהם ודרסו בלי רחמים מיצובישי חסרת הגנה.

הפירסום לאירוע לא היה גדול במיוחד, אך עובדה ידועה היא, שסצנה שחיה שנים במחתרת, עושה עבודה שיווקית טובה יותר מכל אתר פירסום. את האירוע כיבד בנוכחתו, מנהל המכירות הראשי, מיץ', של חברת "קופר" (המכילה בתוכה גם את צמיגי מיקי טומפסון) שהגיע בכדי לקדם את המכירות לצמיגי החברה, ובעיקר בכדי לראות כי אכן הדרישה בשוק הישראלי גדולה.

"הבעיה הגדולה ביותר היא המידות המיוחדות של הצמיגים" אומר לי גילי, "לרוב, בעלי הרכבים צריכים לייבא אותם בעצמם וגם אז, לרוב, נתקלים בבעיה". וכאילו לא די בכך שלרכבים המיוחדים צריך צמיגים מיוחדים, לעיתים אפילו לרכבי 4X4 "מן השורה" אין צמיגים מתאימים בזמינות מיידית. מתוך מגמה לשנות את התפיסה ובעיקר בכדי לסקרן את היושבים מעבר לאוקיינוס, החליטו היזמים הצעירים להשקיע באירוע שמשך אליו כ-150 משתתפים, חלקם אפילו משתתפים פעילים בליגת העבירות, שבאו לשמוע מה הבשורה, להנות מאלכוהול, אוכל ואיך לא, מוסיקה טובה.

גילי ואסף
תמונות מהגלריה

תגובות לכתבה
1.אורי אפריאט 14-05-14
תודה לגילי ואסף על ערב מעניין ונפלא ישר כח
2.דרור 14-05-14
סוף סוף מישהו פה הרים אירוע מעניין וברמה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 02:08-24.