טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ראלי יוון 2014 – סיכום יום חמישי


   11-05-2014, עופר אדר   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

יום מאכזב עבר על המתחרים הישראלים, האם הצליחו להתגבר על כל התקלות? על כך הידיעה הבאה

יום שהתחיל עם ציפיות גדולות הפך ליום מאכזב למתחרים מישראל. ברכבם של רז הימן והלל סגל נשבר המתלה הקדמי במקטע הראשון, ועם תיקון מאולתר הם דידו עד לנקודת השרות שם הוחלף החלק השבור והם המשיכו בדרכם אבל איבדו זמן רב. גם ברכבם של אביב קדשאי ויזהר ערמוני היתה תקלה, והם לא זינקו כלל למקטע השני. הדלק בו תודלק אופנועו של נדב לוגסי היה ככל הנראה מזוהם, וקרטע לאורך כל המקטע הראשון. הוא איבד זמן נוסף כדי לעזור לדורון וינטר, שנפל עם אופנועו מהדרך.

צוות פוינטר, רז והלל, זינקו למקטע הראשון של היום החמישי כשרק תשע דקות מפרידות בינם לבין המוביל בדרוג הכללי. התקווה שאולי יצליחו לסגור את הפער נמוגה כשמשולש נשבר במתלה הימני הקדמי ברכבם. הם אילתרו תיקון בעזרת רצועה ועשו דרכם לאיטם עד לסיום המקטע, כשבדרך הם גם מנסים לעזור לאביב ויזהר שנתקעו עם אלטרנטור תקול. בנקודת השרות הוחלף המשולש השבור, והשניים הצליחו להגיע לנקודת הזינוק למקטע השני באיחור קטנטן, בגלל עדר כבשים שחסם את הדרך... את המקטע השני סיימו במקום הראשון והם עדיין במקום השלישי בדרוג הכללי, אבל בפיגור של כשעה וארבעים דקות אחרי המוביל הצרפתי.

אביב ויזהר נגררו עלי ידי ניצן שקל ודובי נוימן מצוות טלפארמה עד לנקודה אליה יכול היה צוות הסיוע להגיע והאלטרנטור הוחלף. אך השעה היתה כבר מאוחרת והם החליטו לוותר על המקטע השני.
רועי שפירא ואיתי מולדבסקי מצוות אראן ממשיכים בנהיגה השקולה, וסיימו את היום ללא תקלות מיוחדות. הם שמרו על המקום הרביעי בדרוג הכללי והם הראשונים בקטגוריה שלהם, T2, כשהצוות השני בקטגוריה מפגר אחריהם בכמעט שלוש שעות. גם ניצן ודובי סיימו יום ללא בעיות וטיפסו למקום השביעי בדרוג הכללי.

מנוע האופנוע של נדב לוגסי החל ל"גמגם" במקטע הראשון ולאחר כמה בדיקות הגיע נדב למסקנה כי הדלק מלוכלך. הוא רוקן את מיכל הדלק, שאל קצת דלק מדורון וינטר מצוות CRANERGY Rally Racing team ומברק דודאי והשלושה המשיכו לרכב ביחד. בשנייה של היסח דעת סטה דורון מהדרך ונפל עם אופנועו מקצה טרסה.

לאחר מאמצים מרובים, עם עזרה של תושבים מקומיים, נקשר האופנוע בחבל ונמשך חזרה לדרך. את המקטע הזה סיים נדב רק במקום ה-75 אך במקטע השני חזר לעצמו וסיים עשירי. כרגע הוא מדורג במקום ה-15 בדרוג הכללי, דורון וברק במקומות ה-19 וה-27 בהתאמה.

ביום האחרון של הראלי (יום א') מצפה למתחרים מסלול קצר, כ-150 ק"מ בסך הכל, מתוכם כ-65 תחרותיים. אם לא יקרו דברים בלתי צפויים, זהותו של המנצח כבר ידועה.

תודות לספונסרים הרבים שתומכים בקבוצות: פוינטר-שגריר,-ICL שילוח, אוטולוקס-צמיגי טויו, טלפארמה, CRANERGY, מוסך אופרוד, רודי פרוג׳קט, משרד התרבות והספורט, וידיסקו, אראן אלקטרוניקס, חולון מוטורס, xado שמנים לרכב.

למעקב יומי אחר צוותי הרכבים - בקרו כאן

למעקב יומי אחר האופנוענים - בקרו כאןתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 02:43-24.