טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מועדון המוטוקרוס הישראלי - המועמדים


   06-03-2014, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הבחירות לועד העמותה בפתח, שלחנו למועמדים שאלות זהות, להלן תשובותיהם

ביום ראשון הקרוב, 09.03.2014, יתקיימו בחירות בעמותת המוטוקרוס. לועד ולתפקיד יו"ר, רשאי להבחר רק מי שחבר עמותה (שנה לפחות) ושילם דמי חברות לשנים 2013-2014.
חברי הועד הקיימים כרגע הם: ירון גולדשטיין המכהן כיו"ר, גיא כתב, יובל שלומי, תמר נתנוב ומשה חמו.
תשעה חברים הגישו מועמדות: רוני רגף, חיים אוחנה, גיא גנה, דודי שטיין, ברק ברוך, רמי בן-הרוש, עידו כרמון, משה חמו, אייל כהן. מתוך תשעת המתמודדים יבחרו חמישה לועד ומתוכם היו"ר. הצגנו לכל המתמודדים את אותה סדרת שאלות, להלן תשובותיהם (סדר הופעתם בידיעה אקראי)

1. דודי שטיין:
גיל- 26
מצב משפחתי- רווק
עבודה- חקלאות
עבר מקצועי- השתתפתי בעונת 2012 במירוץ הראשון שנערך בג'וליס בקטגורייה הפתוחה, סיימתי חמישי, והשתתפתי בעונת 2013 כרוכב של דלב מוטוספורט, רכוב על גבי sx-350 בתחרות בוינגייט בראש השנה שם סיימתי ראשון בקטגוריה העממית.

מדוע אתה חושב שאתה מתאים לתפקיד?

אני חושב שאני מתאים לתפקיד כי אני סוג של "אאוטסיידר", לא דמות מוכרת בענף לא עובד בענף הזה, אני מגיע נקי ויש לי רק אינטרס אחד שהוא להטיס את הענף הזה קדימה בכל הכח, כמה שאפשר, ולהביא אותו למצב שהוא יוכר בארץ כספורט מקצועי ומסודר לכל דבר!

גלגלי הבירוקרטיה חזקים לרוב מרוח המוטיבציה האישית, למה אתה חושב שתצליח במקום שבו קודמייך נכשלו?

כמות הבירוקרטיה ידועה לנו הרוכבים, והיא נמצאת בערך בכל דבר שקיים בארץ זה המצב. אני לא בנאדם שנכנע בקלות, ותמיד לכל מכשול יש פתרון פשוט. צריך להתאמץ ולמצוא אותו עם כמה שקשה הדבר, כמו כן אפשר לראות שרשימת המועמדים מראה על חבר'ה צעירים ודינאמיים שכוחם עדיין במותנם, ואני מאמין שגם אם אני לא יבחר בכל זאת ישבו שם אנשים טובים וחזקים שיוכלו להתמודד עם המכשולים.

במידה ותבחר, מה הדבר הראשון שאתה עושה למחרת בבוקר?

בדיוק מה שאני עושה בכל בוקר קם מתאמן ויוצא לעבודה.

בעלי אינטרס פוקדים גם את התחום שלנו, חוסר שקיפות והתנהלות לא תקינה מתגלה לא פעם, כיצד אתה מתכוון למגר את התופעה?

כמו שכבר אמרתי אני "אאוטסיידר" בענף הזה, אני מגיע נקי לחלוטין עם אינטרס אישי אחד בלבד - קיום ליגה מסודרת, תחרויות סדירות לכל מהלך השנה. החלטתי להרים את הכפפה ולהגיש מועמדות בגלל מה שקרה, בגלל שאני בתור רוכב בקטגורייה העממית אף פעם לא ידעתי מה המצב הנתון ומה באמת קורה שם בעמותה ולדעתי כל רוכב/חבר עמותה צריך לדעת בכל זמון נתון מה המצב של העמותה והליגה.

נראה כי הרוכבים מרימים ידיים מהתנהלות העמותות, הקהל לא מגיע, והעתיד נראה אפור וקודר מאי פעם. רגע לפני הבחירות , מהו המצע שלך?

אין ספק שבתקופה האחרונה חלה ירידת מתח משמעותית בענף ויש מספר גורמים שדחפו למצב הזה..אי קיום של תחרויות באופן סדיר, מריבות ואי הסכמות בתוך העמותה, בעייה של תקציב ,ואני סבור שיש עוד מספר גורמים שאנו לא יודעים עליהם שעזרו לעניין אבל המכה הכי קשה ששברה את הענף ובעצם פגעה בכולם זה שמשרד האוצר העלה את המיסוי לשמונים אחוז על כלים אפורים וזה מה שבאמת גרם לנו הרוכבים ''להרים ידיים'' כי כן זאת מכה שמוציאה לך את הרוח מהמפרשים אתה פשוט נעצר בבת אחת ובמקום להתקדם אתה הולך אחורה, ואחרי האירוע היפה שאיתי דור הרים בראש השנה שהגיע המון קהל והיה אירוע ציבעוני ומגוון שאני בטוח שהיה מושך עוד הרבה אנשים באירוע הבא, גם אם היו חילוקי דעות לגבי הלוז של האירוע זה דבר שאפר לעבוד עליו זה לא בלתי אפשרי פשוט קיבלנו את הפצצה של המיסוי ופה הכל נעצר.

מה דעתך על תקנות המיסוי החדשות?

לגבי תקנות המיסוי החדשות, עוד הפעם, אני לא יודע מה קורה שם מאחורי הקלעים ומה באמת סוכם שם עם גורמי האוצר ומי היה נמנה על המשימה הזו, פשוט לי זה היה ניראה שמישהו שם בוועד/עמותה/התאחדות פשוט נירדם בשמירה ולא דאג לנו ושאני אומר לנו אני מתכוון לכולם (הרוכבים, היבואנים, הקהל, ובכלל לענף). זאת פשוט מכה מוחצת שנקראת באיגרוף נוקאווט. הענף היה בצמיחה, והוא תפס תנופה יפה מאוד. אני עוקב ומעורב הרבה מאוד זמן בתור תחביב בענף הזה והאירוע האחרון שהיה בוינגייט, זה משהו חדש לגמרי שעוד לא ניראה פה בארץ איתי המפיק הביא את הסופ"ש הזה לרמה גבוהה מאוד וחבל שהכל נעצר.

אני לא יודע כרגע איפה זה עומד סוגיית המיסוי אני מאמין שיש העוסקים בדבר ונלחמים מול האוצר ועוישם כל שביכולתם להחזיק את המצב למה שהיה וחייב שזה יקרה כמה שיותר מהר! כי סך הכל במערכה הזו יש רק מפסידים וחבל.

2. עידו כרמון:
גיל- 30
עבר מקצועי- 15 שנים מתחרה בליגות המוטוקרוס והסופרמוטו, אלוף ישראל במוטוקרוס ובסופרמוטו, השתתפות במוטוקרוס האומות 2013, six days enduro 2008. רוכב על: rmz 450, aprilia sxv 450, rs 125

מדוע אתה חושב שאתה מתאים לתפקיד?

אני חושב שאני מתאים לתפקיד קודם כול בגלל הניסיון הרב שיש לי בענף, 15 שנים. אם זה מתחרויות בארץ ועד לתחרויות בחול אליפויות עולם, אני רוצה לעשות שינוי לטובת העמותה ולקחת אותה צעד קדימה המטרות הן:

1.לקדם את נושא המסלולים בארץ, זה לפי דעתי הנושא הכי חשוב חייב להיות מסלול קבוע ומסודר.

2.מירוצים צריכים להתקיים בתאריכים שהם מתוכננים ולעמוד בלו"ז.

3.העמותה צריכה לגדול, מספר הספורטאים חייב לעלות, אנחנו הספורט המוטורי הכי מעניין ואנחנו חייבים לגדול.

אשמח לקחת חלק בעמותת המוטוקרוס, השקעתי את כול חיי במירוצים ואם אבחר אעשה כול מה שביכולתי לקדם את ענף הספורט האהוב על כולנו. אני מאמין ויודע שאני בחור צעיר חדור מוטיבציה, וכמו שבמירוצים אני עושה את המקסימום כדי לשאוף תמיד למקום הראשון, כך באותה הרוח הספורטיבית אני מתכוון לנהוג גם בעמותה מוטיבציה היא לא הבעיה.

מה דעתך על תקנות המיסוי החדשות?

נושא חשוב מאוד הוא המס על הכלים:

אני יודע שהיבואנים מנהלים מלחמות קשות מאוד עם מכס ישראל, וכבר בימים אלו יש כול מיני הצעות בכדי לפתור את בעיית המס על הכלים. אני מאמין שנגיע להסדר, וכמובן שלא נפסיק להילחם עד שהמס לא ירד.

תודה מראש עידו כרמון

3. רוני רגף
גיל- 30
מצב משפחתי- נשוי בקרוב מאוד אבא.
מצב משפחתי- מתחרה מ 2007 בליגת האינדורו
עבר מקצועי- חבר וועד לשעבר בעמותת האנדורו, מתחרה פעיל מ 2012 בליגת המוטוקרוס, רוכב על KTM SX-F 250.

מדוע אתה חושב שאתה מתאים לתפקיד?

השאלה הזאת מזכירה את השאלה "למה אתה רוכב?", ואני תמיד עונה, יש דברים שאתה נולד אליהם ולא בוחר אותם. זה בדיוק גם הנושא פה, לא בחרתי בזה, אני נמצא במקום הזה והיכן שאני נמצא אני תמיד עושה את הדברים בצורה הכי טובה שאני יכול במקרה הזה, גם בשבילי, בתור רוכב וגם בשביל שאר הרוכבים, בתור חבר וועד אוכל לתרום יותר לקידום הכלל.

גלגלי הבירוקרטיה חזקים לרוב מרוח המוטיבציה האישית, למה אתה חושב שתצליח במקום שבו קודמייך נכשלו?

אני חושב שללא ספק ישנן הרבה בעיות והפתעות לאורך הדרך. הרבה פעמים, היו ימים קשים, לאורך התקופה האחרונה שבה הייתי פעיל רבות לניקוי המערכת מכל מיני עסקנים שפשוט כבר אין כוח ואין רצון. למזלי, גדלתי וחונכתי בבית אופטימי שגם כשנראה שהכל אבוד, אסור לוותר צריך להמשיך ולנסות שוב ושוב עד שנצליח. אני רואה בתקופה האחרונה שינוי חיובי בכל התחום, אם זה בהתאחדות, אם זה בקשר בין העמותות, אם זה עכשיו בבחירות שלנו, כאשר יכנס וועד חדש וצעיר שכמובן ייעזר רבות בוותיקי הוועד. אני חושב שהבדל המרכזי לכך שנצליח, זו היכולת שלנו לעבוד ביחד מפיק התאחדות ועמותה, מה שבחצי שנה האחרונה לא עבד בכלל אלא להפך, רק פגע הרס ויצר נזק לכולם. אני חושב שעם הוועד החדש ויו"ר התאחדות חדש, אנחנו יוצאים באמת לדרך חדשה נקיה יותר ועם רצון טוב וכמובן גם יכולת לראות מרוצים באופן סדיר.

במידה ותבחר, מה הדבר הראשון שאתה עושה למחרת בבוקר?

במידה ואבחר, אקום מוקדם, כמו בכל יום שני בערך, ואצא לרכוב קצת. לאחר מכן אפתח קבוצה בווסט אפ של כל חברי הוועד החדשים.

בעלי אינטרס פוקדים גם את התחום שלנו, חוסר שקיפות והתנהלות לא תקינה מתגלה לא פעם, כיצד אתה מתכוון למגר את התופעה?

בנושא הזה אני יכול להגיד שפעלתי רבות בתקופה האחרונה למגר את ההתופעה הזאת. הדברים צריכים להישאר פשוטים, הדאגה שלנו חייבת להיות תמיד לטובת הרוכבים בלבד, וברגע שנפעל כך לא יהיה שום בעיה כמובן להרחיק כל עסקן שהוא מאזור שבו הוא לא אמור להיות בוא.

נראה כי הרוכבים מרימים ידיים מהתנהלות העמותות, הקהל לא מגיע, והעתיד נראה אפור וקודר מאי פעם. רגע לפני הבחירות , מהו המצע שלך?

כשתהיה ליגה סדירה, יהיו מסלולי קבע. הכל יהיה בסדר ברגע שליגת המוטוקרוס תרוץ באופן שוטף, כדור השלג יהפוך מהר מאוד להר של שלג.

מה דעתך על תקנות המיסוי החדשות?

פשוט בזיון מוחלט. אני משתדל להשתמש במילים יפות, אבל זה פשוט מחדל וזה גם חלק מההפתעות האלה שאתה לא יודע מאיפה זה בא לך. אני יודע שיש אנשים שעוסקים במלאכה, ליישר את המצב ולסדר את הנושא הזה, על הצד הטוב של הדבר ואני מאמין שזה יקרה בקרוב מאוד.

לסיכום, הדבר החשוב ביותר לדעתי השנה זו דרך העבודה, חייבים לעבוד כולם ביחד (הרוכבים, העמותות, ההתאחדות והרשות) וזאת הדרך שאנחנו מתחילים עכשיו.

4. רמי בן הרוש

גיל- בן 42
מצב משפחתי- נשוי+2 (אריאל בת 13, אגם בן 7)
עבודה– מנהל שרות בחברת PAT מדחסי אוויר משנת 2001
עבר מקצועי- בשנת 2009 עזרתי בפרויקט הקפיצה הגדולה עם אריאל דדיה, שקבע שיא ישראלי בקפיצה למרחק.
בשנת 2011 עזרתי לאריאל דדיה בהפקת 2 מרוצים בעין עירון. השתתפתי במרוץ אנדורו בשנת 2011. השתתפתי במרוצי מוטוקרוס עונת 2012. 2009- אופנוע השטח הראשון שלי KTM360EXC, KTM200SX, YAMAHA250 YZF, SUZUKI 250 RMZ נוכחי

מדוע אתה חושב שאתה מתאים לתפקיד?

א. אני חושב שאני יכול להביא איתי את הניסיון והשקט הדרוש לתפקיד.
ב. אני מגיע לתפקיד מתוך אהבת הספורט ושליחות נטולת אגו ואינטרסים.
ג. מאמין שביכולתי לאחד ולרתום את הרוכבים והיבואנים לעבר המטרה המשותפת.
ד. אני בעל כושר מנהיגות וניסיון עשיר במשא ומתן מול גופים שונים ויכולת קבלת החלטות בצורה שקולה, הוגנת ואחראית.

גלגלי הבירוקרטיה חזקים לרוב מרוח המוטיבציה האישית, למה אתה חושב שתצליח במקום שבו קודמייך נכשלו?

ראשית, אני ממש לא חושב שאפשר להגיד על קודמיי נכשלו, אחרת לא היה וועד כלל, ירון גולדשטיין הוא אבי המוטוקרוס בארץ ללא עוררין. ידוע שזה תפקיד שיכול להתיש אבל בתור אבא, השליחות היא עבור הרוכבים הצעירים שהם העתיד של הספורט המוטורי בארץ. אני מגיע עם המון מרץ ואמונה שיש אפשרות ליצור שינוי, כמובן שחובת ההוכחה על הוועד.

במידה ותבחר, מה הדבר הראשון שאתה עושה למחרת בבוקר?

אפגש עם חברי הוועד היוצא ולאחר שאקבל את כל המידע והנתונים אפרסם אותו לחברי העמותה. במקביל אפגש עם חברי הוועד החדש ויושב ראש ההתאחדות להבנות בנושא קיום מרוצים. אפעל לרתום את היבואנים השונים לגיבוש עמדה משותפת מול הרשויות. בקבלת אישור למירוץ אוציא את הפקת המירוץ למכרז.

בעלי אינטרס פוקדים גם את התחום שלנו, חוסר שקיפות והתנהלות לא תקינה מתגלה לא פעם, כיצד אתה מתכוון למגר את התופעה?

הוועד חייב לפעול בשקיפות מלאה!
יש לעמותה דף פייסבוק ואתר אינטרנט שברצוני להפעיל ביתר שאת, כך שכל הפעילות תהיה חשופה וידועה לציבור הרוכבים. הוועד והיו"ר נבחרים על ידי הרוכבים ואמורים לייצג את האינטרסים של הרוכבים בלבד! ואפעל בכל הכוח שכך יהיה. אינני מחובר בשום דרך לגוף כזה או אחר כך שמבחינת בעלי אינטרסים זה יהיה החלק הפשוט.

נראה כי הרוכבים מרימים ידיים מהתנהלות העמותות, הקהל לא מגיע, והעתיד נראה אפור וקודר מאי פעם. רגע לפני הבחירות , מהו המצע שלך?

אני חושב שהרוכבים לא מעורים מספיק בפעילות העמותה ולכן קיים נתק. העמותה צריכה להפנים שהקהל הישראלי מגיע לזמן קצוב ולא יסבול שעות של עיכוב ובצדק. העמותה צריכה לנהל ולהכתיב לוחות זמנים למרוץ ולעשות הכול בכדי לעמוד ביעדים. אני מאמין שעדיין הקהל צמא למוטוקרוס ועדיין זו ההצגה הכי טובה בספורט המוטורי. חובת ההוכחה עלינו ועל הרוכבים.

מה דעתך על תקנות המיסוי החדשות?

במילה אחת – שערורייה!
הכריזו ממש מלחמה על הספורט שלנו ואנחנו נצא למלחמה פשוטו כמשמעו. נקווה לשיתוף פעולה מצד היבואנים ונילחם ברוע הגזירה כי כרגע זה גזר דין קשה מידי.

5. ברק ברוך
גיל- 35
משלח יד- עיסקי המזון
משתתף במירוצים מגיל 22
רוכב על SUZUKI RMZ

בוחר שלא לענות על תשובות מובנות אלא לספר את האג'נדה שלי.
תחום האופנועים זורם בדם שלי כבר מעל 20 שנים. התחום שקיבל הכרה ממדינת ישראל ולא זוכה למינוף שלו, צורם לי באופן אישי.

משוכנע שעם וועד חזק, שהחברים בו משתפים פעולה לעשות את הספורט לנגיש לכולם, גם אם הוא לא מתחרה בליגה, אלא ליצור שפה משותפת בספורט שהוא לגיטימי וחשוב כדי למגר ולצמצם עד כמה שאפשר את התפיסה שכל האופנוענים הם 'חוליגנים', זה יצליח. קבוצה גדולה של 'משוגעים' לדבר שיהיו חברים בעמותה, יצליחו לשפר את מצבנו היום מכל הבחינות שתקעו את גלגלי הספורט המדהים הזה.

אני מאמין שבמידה ואבחר (וגם אם לא), אעשה כל שביכולתי לרתום עוד ועוד רוכבים, בכדי שיהיה להם בית שדואג להם. בהזדמנות זו אבקש גם מכל הסקפטיים, שכבר קברו את הספורט הזה לתת לזה עוד צ'אנס. עברנו כבר שנתיים של עליות ומורדות ועכשיו מהמקום הכי נמוך שאנחנו נמצאים בו אפשר רק לעלות.

ה'אני מאמין' שלי אופטימי ורואה איך דור חדש של רוכבים מצטרפים למעגל הזה.

6. משה חמו
גיל- 42
מצב משפחתי- נשוי ואב לתינוקת בת שנה וחצי.
חבר ועד עמותת המוטוקרוס בשנה האחרונה ובנוסף נציג בהתאחדות
בעלים של מתחם אירועים בנוה ים הכולל פארק מים לאירועי חברה, גן אירועים שונית וחוף ים. בנוסף בעלים של רשת חנויות לשרותי סלולר בשם פיקסל וכן יזם בתחום הנדלן.
בעבר התחרתי באופנועי כביש וזכיתי באליפות הארץ בשנת 2011. כיום אני רוכב מוטוקרוס וחובב מושבע של הענף.

יש לי את הידע והנסיון שיכולים לעזור לעמותה בתחומים הבאים:

1. הפקת מרוצים
2. בניית מסלולים
3. ניהול עסקי
4. קשרים עסקיים מול יזמים
5. יחסי אנוש וחיבור בין אנשים

במידה והחברים לעמותה מעוניינים שאמשיך להתנדב, אשמח לקחת על עצמי תפקיד בוועד ואמשיך לעבוד על הקמת מסלול קבע, אשר ישמש את כלל הרוכבים לאימונים ומרוצים. במקביל אפעל לקביעת תאריכים למרוצי ליגה סדירה לעונת 2014 ואשמור בתוקף להוציאם לפועל. היות ואני נציג העמותה בהתאחדות, העלתי הצעה, שחבר ועד ההתאחדות חייב להיות מנוע מניגוד עיניינים כספיים, או מעיסוק בתחום האופנועים, כולל מאשרי מסלולים בוחני כלים וכו
לדעתי מרוצי המוטוקרוס שנערכו בשנה שעברה משכו קהל רב וססגוני והאירועים היו מושקעים מאוד, כמובן שניתן לשפר ולהשתפר, הפקנו לקחים והכיוון בדרך הנכונה.

לגבי תקנות המס: הניסיון והמאבק שלנו מול האוצר הוא לאפשר לרוכבים אשר לקחו חלק במירוצים לאשר את תקנת המס המופחתת 19.2%.
בהצלחה לכולנו!

7. אייל כהן
גיל- בן שלושים וחמש
מצב משפחתי- נשוי עם ילד בדרך
משלח יד- סוכן מכירות עצמאי טרקטורוני פולריס ואופנועי KTM
עבר מקצועי- 2007 חבר ועדת ביקורת בעמותת המוטוקרוס
השתתפות, הישגים בספורט הישראלי- בחלק מעונת 2003 ובעונת 2007 התחרתי בקטגורית המתחילים, כיום רוכב על KX250F בעבר היו לי סדרה של YZ 250,426, הונדה Crf250, הוסקוורנה, KTM ועוד רבים וטובים.

מדוע אתה חושב שאתה מתאים לתפקיד?

אני בא עם רצון גדול לתרום לספורט שאני אוהב ולענף שאני מחובר אליו. אני רוצה להיות חלק מההצלחה של ענף המוטוקרוס בארץ, ואני יכול לתרום מניסיוני ויכולותי בתחום ההפקה והביצוע.

גלגלי הבירוקרטיה חזקים לרוב מרוח המוטיבציה האישית, למה אתה חושב שתצליח במקום שבו קודמייך נכשלו?

אני מגיע לעמותה מתחדשת, גם ברוח וגם בדמויות, יש רצון גדול להצליח, ובקבוצה מאוחדת אני משוכנע שנוכל להתגבר גם על הבירוקרטיה.

במידה ותבחר, מה הדבר הראשון שאתה עושה למחרת בבוקר?

אתכנס עם הוועד הנבחר, וביחד נציב יעדים לשנה הקרובה, ונבנה תוכנית שתקדם אותנו אל עבר היעדים.

בעלי אינטרס פוקדים גם את התחום שלנו, חוסר שקיפות והתנהלות לא תקינה מתגלה לא פעם, כיצד אתה מתכוון למגר את התופעה?

אני חושב שעכשיו זו הזדמנות להתחלה חדשה, עם יושב ראש חדש להתאחדות, וועדים חדשים בעמותות. יש תחושה של התחדשות וזה טוב לכולם יש אנשים טובים בענף.

נראה כי הרוכבים מרימים ידיים מהתנהלות העמותות, הקהל לא מגיע, והעתיד נראה אפור וקודר מאי פעם. רגע לפני הבחירות , מהו המצע שלך?

אנחנו בס״כ רוצים להתחרות לכן צריכים מרוצים! ליגה מסודרת, עם עונה רציפה ותאריכים קבועים, לכן צריכים את האנשים היכולים לגייס חסויות וספונסרים, וככל שהם יהיו מקצועיים יותר, כך הם יגייסו יותר תקציבים להפקת אירועים מרשימים יותר, ימשכו קהל רב יותר ויחזירו את ההשקעה ורווחים למפיקים ויצרו מצב שבו ירצו להפיק את האירועים הללו.

מה דעתך על תקנות המיסוי החדשות?

עצם קיום ״חוק ספוט מוטורי״ שם אותנו בבעיה לא פשוטה ומציב הרבה מכשולים, הכוונה היתה טובה, אך הביצוע פחות. המיסוי הוא גבוה ומקשה על כניסה של רוכבים צעירים וכישרוניים, ובכך פוגע בהתפתחות הספורט. נצטרך לפעול בנושא, וליצר לגיטימציה מהציבור הרחב, שרואה בענף ספורט למשוגעים בלבד. לפתח וליצר עוד ועוד פעילות ואירועי ספורט ככל שנגדל נוכל להשפיע יותר.

מאחל לכל העוסקים במלאכה המון בהצלחה.תגובות לכתבה
1.מוזר מאד 09-03-14
לאיפה נעלמו חיים אוחנה וגיא גנה? מערכת נזימה הסירה את מועמדותם?
2.חבר עמותה 09-03-14
גם משה חמו, וגם רוני רגף בעלי אינטרסים, ולא ראויים, משה חמו שותף סמוי ,ומממן של איתי, מפיק ארועים, ורוני מועסק ע''י איתי, שניהם בעלי אינטרסים מובהקים ולא יכולים לשמש בועד העמותה שלנו,זו חרפה שבעלי אינטרסים מנסים להשתלט על העמותה בדרכים שונות ומשונות, עולים בי הרהורי חרטה להיות שייך לעמותה עם יסוד רקוב, נקווה שימים ישנו תופעה זו.
3.ל-1 09-03-14
אולי הם לא שלחו תשובות, מה קשור עכשיו מערכת נזימה.
4.ל-2 09-03-14
בדיוק לזה יש בחירות דמוקרטיות !!
תגיע היום ותצביע למי שראוי בעינך !
למרות הכל ולטענתך הרי שהם 2 מתוך 5 חברי הוועד אז....
הכי חשוב זה שכולם יבינו שחייבים להיות חברי עמותה ולהשפיע מבפנים !
להתלונן זה ממש קל .
5.ח 09-03-14
ל2 אתה מוזמן לעזוב קשקשן
6.ל-2 09-03-14
אם הייתה גבר אז הייתה בא לאסיפה ואומר את הדברים מול כולם ולא כמו איזה פחדן חסר אופי שמנפיץ דברים חסרי שחר . הדבר הכי טוב שקרה למוטוקרוס זה משה חמו ורוני רגף ובאמת ימים יגידו ...
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:35-24.