טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
פרומו למרוץ מספר 6 - סופרקרוס אמריקאי


   06-02-2014, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

צילום: supercrossonline.com

בתאריך ה-08/02/2014 יערך מרוץ מספר 6 באליפות הסופרקרוס האמריקאית, באצטדיון קואלקום בעיר סאן דייגו, במדינת קליפורניה, ארה"ב.

את המרוץ שהיה בשבת שעברה ניצח צ'אד ריד האוסטרלי, שנראה טוב מתמיד, ואיכשהו נראה שהצליח להשאיר מאחוריו את עונת 2013 האומללה, שכנראה גם היתה הגרועה ביותר בחייו. לריד יש כבר שני נצחונות העונה (אותה כמות נצחונות שיש למוביל האליפות ריאן וילופוטו ופודיום אחד יותר ממנו), וכמובן שהוא שני באליפות כרגע עם שתי נקודות פחות מוילפוטו. עושה רושם, שוילופוטו פחות מרוכז העונה מבעברו. גם בעונת 2013 וילופוטו לא פתח טוב את העונה, אך היה יותר עקבי והכי חשוב, נראה הרבה יותר נינוח תוך כדי המרוצים, ולמרות פתיחת עונה מחפירה של וילופוטו בעונה שעברה, בסופו של דבר הוא זכה באליפות (כך שגם העונה אי אפשר לפסול אותו, בטח לא כשהוא מוביל את האליפות כרגע).

המתחרים שמעניין לראות האם ינצחו מרוץ העונה הם: ג'יימס סטיוארט וריאן דאנג'י, שעוד לא זכו לנצח. מה שבטוח הוא שמופעל עליהם לחץ עצום מצד הספונסרים והקבוצות להביא כבר נצחון הביתה (במיוחד על דאנג'י שבן קבוצתו כבר ניצח העונה ואפילו הוביל את האליפות פעמיים, בזמן שדאנג'י עצמו עוד לא ניצח, ואפילו לא מראה את העקביות הכל כך מפורסמת שלו שזיכתה אותו באליפות בעונת הבכורה שלו בשנת 2010). כבר אמרתי בעבר ואומר גם בעתיד כנראה, משהוא מאוד לא טוב עובר על דאנג'י וזה רק מחמיר ככל שהעונה הולכת ומתקדמת. מי שכן הראה את יכולותיו סוף סוף הוא ג'אסטין בארשה. סוף סוף ראינו משהוא מהיכולת של בם בם, לא ברור איפה הוא היה עד כה העונה, אבל טוב לראות שהוא חוזר לעצמו לאט לאט ואולי גם יחזור לנצח, ויוסיף עוד מימד אחד של אקשן לעונה המטורפת הזו.

לייטס

במרוץ שהיה במוצ"ש, ניצח לא אחר מאשר דין וילסון על הפרו סירקיט קאוואסאקי, אשר כבר במרוץ הקודם באוקלנד היה נראה שהוא יכול לנצח את המרוץ, אך לרוע המזל אנדרסון אשר מוביל את הטבלה ניצח. סוף טוב הכל טוב, ווילסון ניצח סוף סוף את המרוץ הראשון שלו העונה וממוקם שלישי באליפות, כאשר דווקא מוביל האליפות ג'ייסון אנדרסון לא הצליח לתת בראש, ולכן הוא איבד את כל ההובלה שהיתה לו באליפות לקול סילי (אשר צמוד אליו כרגע), והאליפות שנראה היה כי הולכת לכיוונם של אנדרסון וסילי (במיוחד לאנדסון), נפתחה לגמרי, וכרגע גם סילי, וגם וילסון יכולים לתת בראש ולקחת את האליפות.

צריך לראות מה יהיה בשבת הקרובה ואיך יתנהל המרוץ, אבל נראה שוילסון עלה על הגל. הוא נחשב לרוכב יותר חזק מאנדרסון וסילי, ונראה שאלילת מזל עמדה לצידם בפתיחת העונה. אני חושב שהגיע הזמן של וילסון לתת בראש ומקווה שהמרוץ בשבת, יפתח את האליפות עוד יותר ושהאליפות תוכרע רק בפנייה האחרונה של המרוץ האחרון של העונה.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 15:42-24.