טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מי נגד מי - ליגת GNCC


   27-01-2014, בן צ'רניחובסקי   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

צילום: GNCC

משנת 2009 נזימה לא מסקרת באופן רציף את ליגת ה – GNCC, ומאז עברו מים רבים בנהר. לקראת תחילת עונת 2014, צ'רניחובסקי מדווח על מי נגד מי, ומה צפוי לנו העונה

בחמשת העונות האחרונות של הליגה ישנו רק אלוף אחד, כריס בוריץ' שמו, אך מעבר לו ישנם עוד מתחרים רבים שעושים דברים מופלאים על המסלול ויש שצופים שגם יפתיעו העונה.

ווקר פאולר

רק בן 21, ובאמתחתו כבר מונחים עשרות גביעים והישגים גבוהים מאוד. פאולר רוכב בחסות חברת ימאהה, ונחשב לכישרון המבטיח של השנים הקרובות ומי שעתיד בהמשך לרשת את כס המלכות של בוריץ'. בשנת 2011 סיים פאולר את העונה בקטגוריית XC2, הקטגוריה המשנית, עם שלושה-עשר נצחונות מתוך שלושה-עשר מירוצים, ובנוסף זכה בתואר ספורטאי השנה מטעם אגודת הטרקטורונים האמריקאית, כאשר הוא מעפיל תוך שנה לקטגוריה הבכירה בעולם לאנדורו טרקטורונים. כאשר החלה עונת 2012, היו הרבה מאוד ספקות לגבי היכולת שלו להשתלב עם רוכבים כמו אדם מקגיל, כריס בוריץ' וכריס בית'ל, אך פאולר הראה שהוא קורץ מחומר איכותי במיוחד כאשר קטף את המקום השני בפודיום, והשאיר אבק למתחרים מנוסים ממנו בהרבה. גם בעונה שעברה לקח פאולר את המקום השני, אם כי בהפרש הרבה פחות ניכר מאשר בעונת 2012. יש האומרים כי השנה תהיה השנה של פאולר, ואת זה נדע רק בהמשך.

אדם מקגיל

מקגיל נמצא כבר מספר שנים בין שלושת הראשונים בליגת ה – GNCC, וללא ספק תמיד מעניין כאשר הוא נמצא. בעבר היה רוכב ק.ט.מ, אך היום הוא רוכב על הונדה TRX450R, וברוב המירוצים בעונה הקודמת הוא נכח על במת הפודיום. מקגיל, אף על פי שלא זכה בעבר עדיין באליפות ה – GNCC, תמיד מהווה איום ממשי על התואר, והשנה יבוא רעב מתמיד.

מק'גיל מתעופף

כריס בוריץ'

השלישי ברשימה שלנו הוא כריס בוריץ', שירש מביל באלאנס את ראשות הליגה בשנת 2009, ומאז משתדל לשחזר את ההצלחה של רוכב ימאהה בעבר. בוריץ' הוא כרגע ללא ספק הרוכב המוכשר ביותר בליגה, ומציב את הרף הגבוה ביותר, אך אימפריות נפלו בעבר, ומי יודע מה צופנת לנו העונה?

בוריץ'

כריס בית'ל

הבא בתור הוא כריס בית'ל, שלא ידע הצלחה רבה בעבר אף על פי שסומן להיות אחד השולטים בליגה עקב הכשרון הרב שלו. בשנים עברו היה רוכב קאן-אם, והיום רוכב סוזוקי, שמשיג כמעט בכל עונה מספר פודיומים, אבל עדיין לא הטביע את חותמו בליגה. אין ספק שבית'ל מגיע רעב מאוד לעונה, השאלה היא האם הוא יצליח לנצל את הפוטנציאל הגלום בו.

בית'ל, האם יגיע רעב העונה?

ברייסן ניל

נועל הרשימה שלנו הוא ברייסן ניל, ובספק אם שמעתם על השם הזה. ניל הצעיר עולה השנה לקטגוריה הבכירה לאחר שלקח בפער ניכר את אליפות קטגוריית המשנה, וזאת לאחר שהחסיר את שני המירוצים האחרונים של העונה. ניל רוכב על הונדה TRX450, ויהווה עוד איום על מחזיק התואר והטוענים לכתר.

ניל, בדרך לעוד אחד מהפודיומים

ישנם עוד מתחרים רבים שניתן להרחיב עליהם וכל אחד מסוכן לא פחות מהחמישיה שהבאנו לפניכם, כך שלמרות שנדמה שבוריץ' הוא השליט, אין באמת דרך לדעת לאן תתפתח העונה, במיוחד אם השמועות על חזרתו של באלאנס למירוצים תתברר כנכונה. אנחנו מצפים לעונה מלהיבה, צבעונית ותוססת מתמיד, כאשר כל הכיוונים אפשריים, ולא רק בתאוריה.תגובות לכתבה
1.אמשלו 29-01-14
מתחיל להשמע מעניין יותר ויותר
2.איזה אטרף! 30-01-14
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 02:26-24.