טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
פרומו למרוץ מספר 2 - סופרקרוס אמריקאי


   09-01-2014, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

צילום: supercross.com

בתאריך 11/01/14, יום שבת בלילה, יערך סבב מספר 2 באליפות מונסטר אנרג'י סופרקרוס האמריקאית בעיר פיניקס באיצטדיון צ'ייס

450

לאחר פתיחת עונה מרשימה, הכנו לכם סקירה קצרה לקראת המרוץ הבא. נתחיל בקטגורית 450, בה ניצח בשנה שעברה את המרוץ ג'אסטין בארשה אשר היה רוקי באותה עונה, ובסך הכל במרוץ השני בעונת הבכורה שלו בקטגוריה הבכירה, ניצח בארשה במרוץ עצמו בזמן שהאלוף ריאן וילופוטו, סיים את המרוץ במיקום השני ודייבי מילספס (אשר ניצח את המרוץ הראשון של עונת 2013) סיים שלישי.

במרוץ הראשון של העונה כאמור ניצח קן רוקזן, לאחר שוילופוטו וסטיוארט מצאו את עצמם על הרצפה(בזמן שוילופוטו הוביל את המרוץ, וסטיוארט היה ממוקם שני). דייבי מילספס וגם איליי טומאק, לא השתתפו במרוץ, בעקבות פציעה ועדיין לא ידוע אם יתחרו בסוף השבוע הקרוב. לאחר פתיחת העונה המעולה שלה זכינו בסוף השבוע שעבר, אנו צפויים לקבל מרוץ מותח, כאשר וילפוטו בטוח ירצה למחוק את מה שקרה בסופ'ש הקודם. מי שעוד בטוח שירצה לכפר הוא ג'יימס סטיוארט, אשר היה בדרך בטוחה לנצחון, וירצה להוכיח שיש לו עוד מה לתת. גם ריאן דאנג'י ירצה למחוק את הבושה לאחר שבן קבוצתו הרוקי סיים ראשון את המרוץ, בזמן שלדאנג'י עצמו לא היתה תשובה, חרף העובדה ששניהם רוכבים על אותו אופנוע באותה קבוצה.

הטריפל הראשון לשנת 2014

לייטס

המנצח של המרוץ הראשון של העונה הינו ג'ייסון אנדרסון, בסך הכל נצחונו השני באליפות הסופרקרוס אבל איזה נצחון משכנע. בשנה שעברה, ניצח את המרוץ השני של העונה בפיניקס קן רוקזן, בזמן שאיליי טומאק סיים שני. העונה, לנוכח העובדה שגם רוקזן וגם טומאק כבר עברו לקטגוריה הבכירה, אי אפשר לנבא מי ינצח, ולאור העובדה שגם אנדרסון וגם קול סילי נתנו שואו מטורף בסופ"ש שעבר, נראה שהעונה הכל פתוח, וצומחים לנו כוכבים חדשים בקטגוריה הקטנה.

כמו שכתבתי בתחילת הפרומו, המרוץ ייערך ביום שבת בלילה וצפוי לנו מרוץ מלא באקשן ואנדרנלין, אז שיהיה סוף שבוע טוב, ואנו בנזימה נביא לכם בשבוע הבא סיקור למרוץ השני באליפות הסופרקרוס.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 05:18-24.