טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מזווית אחרת- חוויות צוות דיסקברי


   30-12-2013, עובד ארזי   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

צוות דיסקברי מוכר כשועל קרבות ותיק בתחום העבירות, בתום התחרות החמישית בסבב האליפות לשנת 2013, התיישב עובד ארזי לשתף אותנו בחוויות המרוץ

תחרות חמישית ואחרונה של 2013, התקיימה בסדנת הניסויים של עידו כהן. כרגיל אצל עידו, המתחם מוכן וערוך לכלים שמכבדים את עצמם. מזווית ראיה של משתתף בקטגוריה אדוונצ'ר, אני יכול לומר, שנהניתי מאוד מיום מקסים מלא שמש.

לפני שאתחיל בתאור התחרות, הערה בונה למארגנים; הייתי שמח אם היו כותבים כללים ברורים, ולא משתנים מאירוע לאירוע, כדוגמת ססלים: בתחרות בטל שחר קנס על ססל היה רק במידה ונקרע ולא על נגיעה, ושבוע לאחר מכן זה השתנה.

בתחרות התחלתי במקצה השני, שהצלחתי לסיים בזמן מעולה של 9 דקות ו- 41 שניות, שזה הזמן הטוב ביותר. לצערי בססל אחד נגעתי וססל אחד דרסתי. במקצה הראשון, על המסלעה נקרע כבל הכננת, התגברתי על התקלה, והמשכתי במקצה, עד לזמן סיום הגג של המכשול - 20 דקות ועד בערך 75% מהמסלול. סיימתי את היום במקום השלישי.

במקום הראשון זכו שי שימעוני ויואב גבע, במקום השני שמעון ראובן ורן סיטון, ברכות לזוכים.


ברצוני להודות לכל הנוגעים בדבר: העמותה שבראשה דודי בר מואב, לעידו כהן, לאלי שחר, לנועם היימן, למתחרים, לחברים ולקהל שמגיע ותומך. תודה ענקית לצוות דיסקברי, שכל הזמן תומך, עוזר ונותן כתף, אתם הכוח המניע! תענוג להיות חלק מהצוות.

פניי לשנת 2014, עם המון תקווה לתחום העבירות - אני משוכנע שהתחום הנ"ל יתפתח. המוטו של צוות דיסקברי: "לשאוף לפסגה וליהנות מהדרך"

שנה אזרחית טובה לכולם
בברכה עובד ארזי - צוות דיסקברי

לדף הפייסבוק של הצוותתגובות לכתבה
1.ילד 31-12-13
בהצלחה רבה בשנה הבאה, שועל :)
2.עובד ארזי 31-12-13
חחחחח תודה יקירי
ושנה אזרחית טובה לכולם
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 13:30-24.