טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ראלי טל שחר- חוויות בגוף ראשון


   23-12-2013, יובל שרון   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

ראלי טל שחר שהתקיים בשבת האחרונה, בלט במיעוט המתחרים שלו. ליובל שרון זה לא ממש משנה, כשהוא מתחרה יחיד בקטגוריה שלו. חוויות בגוף ראשון

ראלי טל שחר היה רצוף מכשולים עוד לפני שהתחיל;

ראשית, בקבוצת הוואצאפ העבירו ידיעות רבות על ביטולו, וזה גרם לבלבול של המתחרים (ולמעשה השאיר בבית חלק מהמתחרים ומאוד חבל).

המרוץ היה מאורגן מצוין: עמדת הפיץ הייתה רחבה עם הרבה מקום, הייתה הפרדה רצינית בין המרוץ לקהל, קטע קישור בין המתחרים וזינוק מסודר ומדוד, מערכת מחשב, ואפילו שוטרת חתיכה עם צוות לעניין, ליוו את המרוץ ואפילו חילקו את הגביעים למנצחים. (שאפו)

אני חייב להודות שהגעתי עם המון חשק לנצח אחרי החזרה מיוון, מזג האוויר היה יותר ממושלם, והיווה חוויה מתקנת עצומה. כל הצוות, אחרי הקשיים והבעיות באירועים האחרונים, היה רגוע באירוע במגרש הביתי 10 ד' נסיעה כולל הפסקת קפה של 8 ד'.

בקיצור: הקומנדר, שהספקתי להתחבר אליו ולהתאהב בו, הביא אותי לביטחון מלא שאין סיכוי לאף אחד לנצח אותו, כולל לא לרייזרים שהם מלאי בטחון בספורטיביות שלהם מולו, ומכנים אתו קומנדקר.

התוצאות מדברות בעד עצמם וקשה להתווכח עם האמת. הכלי מצויין, ומי שמשאיר את הסטיגמות בצד ונוסע איתו מגלה דבר ראשון שהוא עשוי מהחומר הנכון:

1. יבואן שתומך עם נכונות רבה להצלחת הספורט המוטורי. מנכ"ל שגם יודע לסייע בזמן אמת עם מוסך רציני וצוות לעניין, סוכנים נמרצים שרוצים רק לעזור (תודה מיוחדת לסוויצ טרקטורונים על העזרה עם מיגון הגחון).

2. הקומנדר תוכנן היטב, והוא יציב בצורה יוצאת דופן מול כל הכלים המקבילים, מה שאפשר לי להיכנס במהירות גבוהה לסיבובים, ולהרוויח הרבה מאוד זמן בכל הקפה.

3. הכלי חזק, עם כח מתפרץ אחיד, שמאפשר שליטה מצוינת במצבים קיצוניים של החלקה.

4. הקשיחות המבנית היוצאת דופן של הכלי, מאפשרת כניסה לתעלות חריצים במהירות כזו, שכלים אחרים היו משאירים חלקים מבניים רבים מהכלי באותו מכשול. הרגשתי כאילו הגוף שלי מתפרק מעוצמת המכה, אבל הכלי ממשיך כאילו זו הייתה "טפיחת עידוד קלה".

לא הכל מושלם: "הערה, ולא מעניין אותי מה יגידו חברי באבניר. מיגון הגחון שמסופק היום בחברה גורם לעוול חמור מאוד לכלי, מה שגרם לי לנזק ביוון ונגרר גם למרוץ הזה- חייבים להכניס בעל מקצוע כמו צדי מרסטה לתמונה ולשפר משמעותית את המיגון". (ובאמת שאני אובייקטיבי ולא משום החברות לצדי)

לסיכום

הכלי, המרוץ, מזג האוויר, והצימאון לניצחון סייעו רבות להצלחה.

בסוף היום הוכרז צוות CAN-AM רסטה, מתוך כלל הרכבים במרוץ במקום ראשון כללי.
אפילו רז והלל האגדיים נאלצו לרדת למקום ה- 2, אבל כהרגלם עשו זאת בצורה מכובדת ומפרגנת מאוד - ספורטאים לדוגמא.

אני בטוח שמתחרים נוספים שהיו חסרים, היו מוסיפים עניין רב, אבל רק עכשיו מתחילים עונה חדשה ואני מצפה למתחרים ולתחרות אמיתית. בהצלחה לכולם.

ובהצלחה למבריק החדש שכולם כל כך מחכים לו, סוף סוף עשה עלייה לארץ הקודש והספורט המוטורי. בהצלחה גם במבחן הרישוי, נשוב לעדכן בהמשך.

יובל צ'ופלה CAN-AM רסטה.תגובות לכתבה
1.רייזריסט 24-12-13
נחמד להיות לבד בקטגוריה ולנצח את עצמך.
באמת חבל שלא הגיעו רייזרים 900 בכדי להציג את הפער בין הקומנדקר לרייזר.
במסלול כזה שעובר בתוך שורות של מטעים וכרמים יש יתרון ברור לכלים קטנים . לא פלא שרז והילל ושאר החברים לא יכלו לנצל את יתרון הכוח והמהירות שעומדים לרשותם.
2.galzz5 24-12-13
מה עם סירטונים
3.yehuda 24-12-13
למה לבד בקטגוריה?
מקום ראשון מכלל הרכבים
4.יובל המבולבל 24-12-13
יובל צודק זה הכלי הכי יציב והכי טוב... רק חבל יובל המבולבל שלא רשמת שאתה עובד באבניר ושזאת כתבה שיווקית. בושה שאתה מפסיד כל הזמן וממציא לעצמך נצחונות. הקומנדקר הזה לא היה רלוונטי ולא יהיה רלוונטי. בדיוק כמוך יובל. אתה פסה . תשחרר את עצמך משפילים אותך במסלול ואתה כותב שטויות. הרייזר קבר את אבניר והקומנדר קבר את יובל המבולבל.
5.ארז 24-12-13
יובל, קצת עפתה על עצמך .. תזכור מי שרודף אחרי כבוד , הכבוד יברח ממנו ..
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 04:46-24.