טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
אירוע עבירות - יובל שרון


   29-10-2013, יובל שרון   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

צילום: עמרי גוטמן

לאחר פריקת האדרנלין במתחם של עידו כהן בשישי האחרון, התיישב יובל שרון מול מסך המחשב לכתוב כמה מילים מפיו של מתחרה ותיק. אירוע עבירות חוקי שני יצא לדרך והיה שם חם, מאוד חם

בשישי האחרון התקיים המרוץ החוקי השני של עמותת עבירות, יובל שרון, אחד מהמתחרים (שהתחרה לבדו בקטגוריה שלו), ישב לכתוב כמה מילים על האירוע, הארגון ומה שביניהם.

היובש הרב הביא לכך שלא משנה איזה מרוץ מתקיים אני בעניין.
ראלי , ניווט, הקפות, עבירות- ואפילו אם יזמינו אותי להתחרות בתוך מסלול קרטינג אבוא.

ראשית, היות וכל האירועים האחרונים בוטלו (חלקם ממש ברגע האחרון), גרם ל- "זאב זאב" ורוב המתחרים התקשו להאמין שיהיה אירוע ולא הגיעו בכלל, מה שהשאיר אותי לבד בקטגוריה. לא שזה מפריע לי להגיע לתת פייט לשאר המתחרים ולהנות מהפקה טובה של באחה ישראל.

הכלי נשאר כפי שהיה בראלי ההקפות, מה שגורם להתאהב בכלי המיוחד הזה SBS, מוכן לכל תרחיש שורד בכל סיטואציה. המירוץ התקיים ביום שישי- אני מאוד אוהב שהמרוצים לא על חשבון שבת עם המשפחה, כבר היה טוב.
התכנסנו בחורשה סמוך לסדנה של עידו כהן בפרדס חנה, במקום שעידו וכל הצוות שלו עמלו ימים ולילות על בניית מסלול עבירות אתגרי במיוחד, המשמש בימי השבוע כמגרש הדגמות ושעשועים של הזיברים של עידו. יצאנו לדרך כשבתוכנית 3 הקפות של המסלול. מגדול לקטן התחילו המפלצות, שנתנו שואו לקהל. אחריהם הג'יפים המשופרים ובסוף הסטנדרטים.
היו שלל חוויות וריגושים, התהפכויות הם עניין שבשגרה במירוץ שכזה, מעט התייבשנו מלהמתין לזינוק אבל בסוף זה קרה.

זינקנו למסלול חיים כהן ואני רכובים על קומנדר 1000, והכלי פשוט עושה את הבלתי יאומן ובקצב נסיעה שלא נראה על המסלול, הכלי קל משקל צר קצר וכל כך חזק שהוא פשוט מדלג על כל מכשול. היה חבל שלא אפשרו לקטגוריה להכנס מעט לבוץ, אבל היה אתגר לרוב. הכלי תפקד מצויין- למעט מעברי הסלעים שהיו מרוחקים במידה כזו שהכלי פשוט נחבט בהם ואילץ אותי לעקוף את המכשול.

ביתר המכשולים הקומנדר עבר בקלות רבה יחסית, הצמיגים המקוריים מגיעים כסטנדרט בגובה 27" מה שמהווה יתרון במעברים שכאלו. הכלי עם מרכז כובד נמוך מאוד המאפשר להכנס לשיפוע צד חד במיוחד. מערכת הנעילה שבעבר איכזבה ב- CAN-AM היתה פשוט נפלאה, גם שמרה על הציריות וגם העבירה כח מלא לכל הגלגלים, עם כח מתפרץ עצום ופשוט מזנק קדימה בכל סיטואציה.

המעבר היחיד שהיווה אתגר עבורי היה מעבר תעלה, כך שמיד עם הירידה בגובה של 1 מטר קיר, יש קיר נוסף עם עלייה לגדה השניה, שם הכלי פשוט לא הצליח לטפס, היות וכל הכח שהושקע התבזבז על חיכוך הגחון באדמה.בעצתו של המומחה מהמגרש הביתי עידו "תטפס את הקיר באלכסון על 3 גלגלים על הצד, הכלי גיבור והוא יעשה את זה בקלות". הכלי בצייתנות ביצע את מה שעידו אמר,לקול תשואות הקהל.תגובות לכתבה
1.מתעניין 29-10-13
יובל תודה על השיתוף ניראה שהיה טוב אגב ידוע מה קורה עם הראלי שאמור להתקיים ב 15/11 האם מתקיים ?
2.יובל 29-10-13
לפי נועם המירוץ הבא בסוף נובמבר, היות והוא צריך להפיק מירוץ בעוד ששנת המס 2013 לא הסתיימה.
כדי לזכות בתקציב לאירועים בשנה הבאה.
אני יהיה עם קבוצה מכובדת בראלי יוון 24 שעות, 1000 ק"מ.
למרות זאת בהצלחה לכולם.
3.יובל 29-10-13
לפי נועם המירוץ הבא בסוף נובמבר, היות והוא צריך להפיק מירוץ בעוד ששנת המס 2013 לא הסתיימה.
כדי לזכות בתקציב לאירועים בשנה הבאה.
אני יהיה עם קבוצה מכובדת בראלי יוון 24 שעות, 1000 ק"מ.
למרות זאת בהצלחה לכולם.
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 21:08-24.