טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
six days- היום השישי


   07-10-2013, אורי יעקובוביץ   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

היום האחרון, לחברי המשלחת צפויה עוד תחרות המוטוקרוס, אורי יעקובוביץ מלווה אותם ביום האחרון לתחרות

מה צופן בחובו היום האחרון של התחרות הארוכה? תחרות מוטוקרוס מסורתית. ארוע המוטוקרוס המסורתי התקיים בעיירה טמפיו, הנמצאת 50 ק"מ מערבית לאולביה. אין מסלול בארץ המשתווה למסלול שנמצא כאן, לא באורך, לא ברוחב ובטוח לא בארגון מסביב. תחשבו על גריד של 40 רוכבים שמזנקים ביחד, איזו עוצמה ואיזו אווירה מחשמלת לכל אוהדי האופנועים.

לאחר לילה שלם של גשם היו הרבה חששות לגבי התחרות של היום, גם בגלל נסיעת כביש ארוכה וגם התחרות במסלול ספוג מים. חששות אלו נעלמו אחרי שהרוכבים הראשונים שעלו על המסלול הידקו את הקרקע, וניקזו את המים שנאספו במהלך הלילה.

ראשון לזנק מבין הישראלים היה נמרוד אשר שמר על יציבות במהלך כל המקצה שלו מבלי לקחת סיכונים מיותרים, אך עם הרבה זמן אויר בקפיצות. נמרוד מסיים את השבוע עם מיקום 35 המכובד מאד. נמרוד זוכה במדליית כסף, הישג מצויין לתחרות הראשונה שלו.

מיד אחריו עולים זיו ויוני, יחד איתם עולים גם שמות כמו ריאן סייפס, אלסאנדרו בוטורי וג'סטין סודה. כל רוכב בוחר את מיקומו על הגריד ע"פ המיקום הכללי בתחרות כולה. יוני הוא הרוכב ה– 13 שבוחר מיקום וזיו הוא ה-15. זינוק, ריאן סייפס מזנק ראשון לפני כולם וכך שומר עד לסיום. יוני נכנס לפניה הראשונה עם הדבוקה הראשונה, אך מאבד מספר מקומות מיד אחרי ומתמקם בקצה העשירייה הראשונה. זיו שרוצה לסיים בשלום ולהנות מהמסלול נתקע אחרי התרסקות של מספר רוכבים ומתמקם בדבוקה המאספת. יוני אשר עומד בקצב של הדבוקה המובילה נופל בהקפה הלפני אחרונה ומאבד 10 מקומות, אך מסיים במקום טוב באמצע.

זיו מסיים את התחרות במקום ה- 17 בקטגוריה ויוני מסיים במקום ה- 13. שניהם זוכים במדליית זהב. גאווה וכבוד גדול לרוכבים ולענף האנדורו בארץ.

הקלאב הישראלי מסיים במקום ה- 15 מתוך 139 קלאבים.

הנבחרת שלנו רוצה להודות לספונסרים שלהם:

יוני לוי: מטרו מוטור, אוטוויק, קנין קוויאר, י.מ, התאחדות הכידונאים.

נמרוד חמו: אמא ואבא, i drive, דלב מוטו ספורט, התאחדות הכידונאים.

זיו כרמי: דלב מוטוספורט, סדנת האלופים, צמיגי משילין,מוסך אופרוד, אופנועית,אסי ארונסון, קונטור מצלמות קסדה, התאחדות הכידונאים.
תמונות מהגלריה

תגובות לכתבה
1.ירון 07-10-13
כל הכבוד להם. מקצוענים.
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 02:54-24.