טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
Six days - היום הרביעי


   04-10-2013, אורי יעקובוביץ   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

לחברי המשלחת היה יום מוצלח, והם סיימו במקומות מכובדים. עדכון היום הרביעי למרוץ Six Days

חבריי הנבחרת ממשיכים לטפס במעלה המקומות בתחרות, היום היה יום שהפריד בין הגברים לילדים. הנהלת המרוץ החליטה שיש יותר מידי רוכבים וצריך לדלל קצת, אז הכניסו קטעי קישור שלא היו מביישים ספיישלים באליפות העולם, קיצרו זמנים, גרמו למאות רוכבים לאחר לזמנים שלהם ובעקבות כך לקבל עונשים. הרוכבים שלנו מספרים שלאורך השבילים היו פזורים רוכבים עם אופנועים שבורים, רוכבים שההתשה התישה אותם, או כאלו שהתפרקו להם הצמיגים.

בגלל הזמנים הקצרים רוב היום נראה להם כמו תחרות הייר סקראמבל אחת ארוכה לאורך כל היום, אם היית מהיר הצלחת לנוח 3-4 דקות בסרוויס, רוב המתחרים מסביב לרוכבים שלנו הגיעו עם זמן קצר מאד לסרוויס ומנוחה.
יוני שהתחרה במספר תחרויות בעולם מספר שהוא לעולם לא נתקל בקטעי קישור עם זמנים קצרים כל-כך.

לרוכבים שלנו היה יום מאד מוצלח, יוני מסיים את היום במקום ה- 12 בקטגוריה ונשאר במקום ה- 13 בשקלול כל ימי התחרות. יוני מספר שהיה לו יום מאד מוצלח, הוא לא נפל, והרגיש מאד טוב ברכיבה. זיו ממשיך את הטיפוס בטבלה, מסיים את היום במקום ה19 ונמצא במקום ה- 16 בכללי. זיו רוכב באופן שקול וחשוב לו לסיים את התחרות כמו שצריך מבלי לבצע טעויות מיותרות. גם נמרוד ממשיך את ההתקדמות שלו ומסיים את היום במקום ה- 35 וכך גם מיקומו בכללי. נמרוד מרגיש הוא מתחבר לספיישלים יותר ויותר במהלך התחרות ומחר הוא נותן לכולם בראש.

מחר היום החמישי לתחרות, הרוכבים מבצעים בדיוק את אותו המסלול כפי שביצעו היום, אך השבילים כבר טחונים והעליות מלאות בחריצים. יהיה מעניין זה בטוח.

הנבחרת שלנו רוצה להודות לספונסרים שלהם:

יוני לוי: מטרו מוטור, אוטוויק, קנין קוויאר, י.מ, התאחדות הכידונאים.

נמרוד חמו: אמא ואבא, i drive, דלב מוטו ספורט, התאחדות הכידונאים.

זיו כרמי: דלב מוטוספורט, סדנת האלופים, צמיגי משילין,מוסך אופרוד, אופנועית,אסי ארונסון, קונטור מצלמות קסדה, התאחדות הכידונאים.
תמונות מהגלריה

תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 04:07-24.