טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
Six Days 2013


   29-09-2013, אורי יעקובוביץ   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

צילום: אורי יעקובוביץ

התחרות מתחילה בעוד יום, אך ההכנות לתחרות בעיצומן. אורי יעקובוביץ המלווה את המשלחת הישראלית מעביר לנו את רשמיו ועוד כמה מילים אחרונות מהרוכבים.

את הימים האחרונים העברנו בהליכה, בהכנות של האופנועים, בכיול הבולמים, החלפת צמיגים, הרשמה, בדיקות טכניות והדבקת מדבקות. האווירה בעיר היא מדהימה, כל מקום רואים רוכבים מכל המדינות עם החולצות האחידות, פרצופים חדשים ומכרים וותיקים. את כולם מאחדת האהבה העצומה לאופנועים ולאינדורו בפרט.
שאלתי את נבחרת הרוכבים שלנו על ההתרשמות שלהם מהימים הראשונים שלהם כאן באולביה.

נמרוד:

המסלולים נראים מתוכננים ומסומנים בצורה המקצועית ביותר שראיתי, רובם מהירים ולא טכניים, קצת שונים מאופי הרכיבה שלי, אבל אני בטוח שכאשר אנחנו נגיע לשם אחרי בערך 250 רוכבים הם כבר לא יהיו כפי שהלכנו אותם. דרכי הקישור הן לא משחק ילדים ואסור לזלזל בהם. ישנו ספיישל אחד MEZLER, ביום הראשון והשני שהוא מאופיין בהרבה מעברים טכניים, סגנון שמאד מתאים לאופי הרכיבה שלי ואני מאד מצפה להגיע אליו - חם על הגז!!! שרותי הפיטס שקבוצת KTM מעניקים לי הם מדהימים, נותנים לך הרגשה שאתה אלוף העולם לשבוע אחד!! מקצועיות נטו. חלום.
אני מאד שמח להיות כאן עם החברה שלנו, לא הייתי יכול לבקש חבורה אחרת להיות איתה כאן. מקווה לספק את הסחורה ותודה לכל התומכים.

תודה לספונסרים שלי:אמא ואבא,i drive, דלב מוטוספורט, התאחדות הכידונאים.

זיו:

אני מאד אוהב את הרעיון של הספיישלים המהירים שאני מעדיף על פני אלו הטכניים. האזור מאד מזכיר את ישראל בעיקר בנוף ובחלק מהספיישלים גם בסוג הקרקע.אפשר לראות שמאד השקיעו בתכנון ובסימון הספיישלים, אנחנו יכולים ללמוד מהם על איך מסמנים את הספיישלים. אני צופה מספר בעיות לרוכבים במקומות שיש בהם שיפועי צד בשילוב עם תווי יבש ובנוסף יש עליות וירידות. המטרה שלי היא באמת לעשות את הספיישלים בהנאה ובמהירות בלי טעויות מיותרות. חבילת השרות שקיבלנו מKTM משקפת את המותג - READY TO RACE. - מדהים!!!

לפני שנתיים הייתי בפינלנד, כשהלכתי במסלולים הרגשתי שיהיה ממש כיף לרכב אותם. בלילה לפני ירד גשם והכל התהפך. לא התכוננתי לרכב בבוץ, לא התאמנתי על והיה לי קשה פיזית. בימים האחרונים כאן אני נזכר באותה רגשה ומקווה שהגשם לא ישנה את חוקי המשחק. מצד שני, אני מגיע אחרי שנתיים של אימונים,נסיון, בגרות, בעבודה שוטפת של רכיבה והדרכות ואני מאד מקוה שהנסיון יביא איתו תוצאות כפי שאני מצפה. המטרה היא דבר ראשון להיות בריא, להנות ולעשות את המקסימום כדי להביא מדליית זהב. אמא שלי ותומר דהן ילוו אותי במהלך המרוץ וביחד עם כל החבורה שתומכת אותנו נשלב ידיים כדי לדאוג להצלחת הקלאב שלנו.

אני רוצה להודות לספונסרים שלי: דלב מוטוספורט, סדנת האלופים, צמיגי מישליין, מוסך אופרוד, אופנועית, אסי ארונסון, קונטור מצלמות קסדה,התאחדות הכידונאים.

יוני:

ממה שהספקתי לראות רוב הספיישלים מהירים והאדמה קשה עם המון אבק, אם לא ירד גשם אז הם יהפכו למאד מחורצים וטכניים. ספיישל אחד, METZLER, הוא אנדורו טסט אמיתי , טכני, כמו שאני אוהב!! קיבלתי אופנוע חדש, החלפתי והתאמתי את מה שהייתי צריך, מרגיש לי ממש כמו האופנוע שלי, מרגיש בבית. את שרותי הפיטס אקבל מקוסטאס היווני, שנותן שרותי פיטס באליפות העולם באנדורו, בחור מקצוען,נחמד ובעל מזג ים תיכוני הומוריסטי. מרגיש שהפינה הזו סגורה על הצד הטוב ביותר.

ההרגשה הכללית היא מצויינת, האווירה ממש טובה. פעם ראשונה שאני מגיע לסיקס דייז ומכיר כל כך הרבה רוכבים, חברים טובים ובמיוחד הרוכבים האיטלקים שרכבתי איתם באליפות איטליה ובסבבים באליפות בעולם. מרגיש לי שזה המקום בשבילי.

אני רוצה להודות לספונסרים שלי: מטרו מוטור, קנין קוויאר, אוטוויק, י.מ, התאחדות הכידונאים.

היום טקס הפתיחה של האליפות, יום ראשון הינו יום חופשי ובשני בבוקר, 30.9 אנחנו מתחילים

אפשר להתעדכן בדף הפייסבוק של הקבוצה

באתר התחרות לגבי עדכונים שוטפים על מיקום הרוכבים

אמשיך לעדכן במהלך התחרות בכל יום באתר ופייסבוק.
תמונות מהגלריה

תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 02:27-24.