טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ג'רמי מארטין


   29-09-2013, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

צילום: SUPERCROSS.COM

השנה, היה שדה הרוכבים החדשים מלא בכשרונות חדשים וטריים כגון: גו'ש היל, אדם סיניסירולו, גו'אי סאבאטג'י וקופר ווב, אך אין ספק כי ג'רמי מארטין בלט בהשגיו. טל דשא יצא למסע בעקבות הרוכב הנפלא וחזר עם רשמים.

כולנו רוצים לעוף, אבל ג'רמי מארטין עף רחוק, הוא עף עד לתואר הרוקי של הלייטס.

ג'רמי המכונה גם בול פרוג, נולד בשנת 1993 וגדל בעיירת מילוויל במינסוטה, לצד מסלול ספרינג קריק אשר בבעלות הוריו. השיגיו של ג'רמי הצעיר מרשימים ביותר, כיאה לכל רוכב אשר עלה למקצוענים. היריעה קצרה מלהזכיר את כולם, אך בכל זאת אמנה חלק מהם.

בשנת 2010 זכה באליפות ילדי ה"בית ספר" זאת אומרת אליפות רק לילדים אשר לומדים, ובאותה שנה זכה גם באליפות המוטוקרוס וגם באליפות הסופרקרוס על 250 של אותה אליפות בתי הספר. בשנת 2011 זכה גם באליפות אואק-היל הנחשבת, וגם באליפות עיריית פונקה סיטי, בשתיהן רכב על 450. הוא זכה באותה שנה גם באליפויות 250 ודרך אגב בכולל זכה מארטין בלא פחות מתשע אליפויות ב-2011, מרשים מאוד ופסיכי לחלוטין. מארטין הצעיר התחרה וזכה בעוד אליפויות. הדוגמית שהבאנו לכם מספיקה בשביל להבין שכשעלה השנה מארטין הצעיר למקצוענים היה די ברור למה קבוצת ימאהה חטפה אותו לשורותיה.

השנה, היה שדה הרוכבים החדשים מלא בכשרונות חדשים וטריים כגון: גו'ש היל, אדם סיניסירולו, גו'אי סאבאטג'י (גו'אי פרש בסבב השישי בעקבות פציעה)וקופר ווב, ובכל זאת גרמ'י הצליח לתת לכולם בראש. הקפיצה בביצועים של מארטין, בחצי השני של העונה היתה מדהימה ורף הצפיות עלה לגבי עונת הסופרקרוס שתבוא עלינו לטובה עוד מעט. הפריצה המשמעותית של מארטין היתה במרוץ רד באד, בו הוא זכה בפודיום הראשון שלו העונה, ובמרוץ ספרינג קריק הביתי הוא זכה לסיים במרוץ הראשון בסופ"ש במקום השני והמרשים, אך בכללי לא סיים על הפודיום. ביונידלה סיים מארטין במקום השני הכללי, וסיים את העונה עם נתונים מדהימים; 17 פעמים סיים בעשרייה הראשונה, 7 פעמים מתוכן סיים בחמשייה הראשונה, ומתוך כל זה הרוויח מארטין כ-5 פודיומים העונה, אם זה לא מרשים אז אני לא יודע מה כן.

בן קבוצתו של מארטין, קופר ווב, נתן לו העונה פייט רציני מבית. בתחילת העונה היה נראה שווב ייקח את תואר הרוקי, אך בסופו של דבר לווב היה קשה העונה להיות עקבי ולחבר שני מקצים ביחד כמו שצריך (וזה מובן) ובכל זאת בסוף העונה הצליח ווב לקחת את הפודיום הראשון שלו במרוץ האחרון של העונה. אני בטוח שקבוצת ימאהה לא חשבה לרגע אפילו ששני ההימורים שלה לעונה החדשה, ווב ומארטין, יצליחו כמו שהצליחו. אין ספק כי מגיע כבוד לימאהה על זה שאימצו אל חיקם את שני הרוקי'ס החדשים הללו. נראה לי שהסיכון שלקחו בימאהה, הביא לרווח שלנו בתור אוהדים של הספורט ולצמיחה מדהימה של שני רוכבים.

גם אדם סיניסירולו לא פדה את הצ'ק שלו עצמו העונה. נכון שסיניסירולו חטף בתחילת העונה סלמונלה אשר השביתה אותו לחודש וקצת, אך גם כשחזר, הוא לא רכב כמו שחשבנו שירכב ונראה שיצטרך לספוג עוד קצק שעות לימוד. כל האמור לעיל; חולשתו של סיניסירולו, חוסר העקביות של ווב ופרישתו מהעונה של גו'אי הביאו את מארטין למצב שבו הוא היה חייב להוכיח את עצמו אל מול הרוכבים הללו, שציפו מהם ליותר ממנו (במיוחד מסיניסירולו) ובסופו של דבר הוכיח מארטין שהוא מהטובים של הקטגוריה ובעונה הבאה כשטומאק ורוקזן כבר לא שם (עוברים ל-450), קשה לראות מצב שבו מארטין לא מנצח כמה מרוצים, ואולי אפילו מתמודד על תואר הסופרקרוס, מה שבטוח הוא שבשנה הבאה כשיגיעו הרוקים החדשים של העונה, מארטין כבר יהיה אחד מהתותחים שכולם רוצים לנצח.תגובות לכתבה
1.מתן 01-10-13
שאפו על הכתבה טוב להכיר את הרוכבים החדשים ומי שסביר להניח שנשמע אליהם בשנים הקרובות
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 04:36-24.