טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מוטוקרוס האומות 2013- מ.מ.ס.י


   24-09-2013, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

מ.מ.ס.י, נציגת fim בישראל, בשיתוף התאחדות הכידונאים, הצליחו להגשים חלום ולראשונה יוצאת נבחרת ישראלית להתחרות במוטוקרוס האומות, תחת חסות. רגע לפני צאת המתחרים מבקשים נציגי מ.מ.ס.י למסור הצלחתם למתחרים, להלן דבריהם

אוטוטו זה קורה, נציגים ישראלים בתחרות הנחשקת "מוטוקרוס האומות". כיאה לכל משלחת המכבדת עצמה מתלווים אל הרוכבים גם מנהל קבוצה, רז הימן. אל הקבוצה יתלוו גם ענת פרנק-סלמי, מישאל בן-אהרון, רן פומרנץ ירון גולדשטיין, וממשרד יח"צ now-you עופר גולן.

לאחר דברי הרוכבים ויו"ר התאחדות הכידונאים, שון בן יקר, מבקשים נציגי מ.מ.ס.י למסור איחולי הצלחה למשלחת, להלן דבריהם:

"מ.מ.ס.י, נציגת fim (ההתאחדות הבינלאומית לאופנועים) בארץ גאה מאוד בשתי הקבוצות הישראליות, שיוצאות להתחרות בתחרויות הבינלאומיות הקרובות ומאחלת להם הצלחה. אנו נרגשים בעיקר לקראת יציאת הנבחרת הישראלית למוטוקרוס האומות, להתרגשות זו שותפים גם הפדרציה הבינלאומית לדו גלגלי (fim), ששמחים לראות את דגל ישראל מתנופף עם שאר המדינות המשתתפות.

אין לנו ספק כי השת"פ בין מ.מ.ס.י להתאחדות הכידונאים, נשא פרי, וההבנה כי לטובת קידום הספורט המוטורי בישראל, יש לחבור לזירה הבינלאומית. שת"פ מלא בין הגופים, יתרום בסופו של דבר למתחרים עצמם, אשר ייתן להם במות מקצועיות להתחרות ולהתאמן. יסדיר את ענף הספורט המוטורי למבנה שיוביל לליגות מסודרות, עם תאריכים קבועים מראש, אימונים מסודרים, וכן זרימה של ספורטאים מחו"ל ולחו"ל. אנו רוצים להודות לגיל גולדשטיין על המאמץ בגיוס החסויות וכן תודה מיוחדת לעופר גולן ממשרד יחסי הציבור now-you על עבודתו המקצועית ותרומתו הרבה".

נשיא מ.מ.ס.י מר יצחק מילשטיין מסר למערכת naZZima כי "אני שמח על שת"פ בין ממסי להתאחדות הכידונאים ומאחל לספורטאים הצלחה רבה".תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 17:36-24.