טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ראלי ברסלאו בלקן 2013 – היום החמישי, הצוותים


   19-09-2013, דרור ברלי   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

צילום: דרור ברלי ונטי לוי

עוד שלושה ימים נותרו עד לסיום ראלי ברסלאו בלקן בעיר וארנה, אבל כבר עכשיו אפשר לומר שהראלי הזה לא מאיר פנים במיוחד לצוות פוינטר. יום קשה נוסף ששיאו – הצוללת הצהובה מתנגשת מאחור ברכב של צוות קוקה קולה זירו.

כמו בכל יום – עידכון במצבו של עומר שושני: אמש הגיעו אלינו למלון בעיר סליבן חברתו של עומר וחבר נוסף שלו, ונוכחותם בקרבתו כנראה עשתה את שלה. הצבע והחיוך חזרו לפרצוף שלו, הוא מסתובב חופשי, מרגיש הרבה-הרבה יותר טוב וככל הנראה ההחלמה בעיצומה. תרגיש טוב חבר, ותחזור במהירות לרכיבה!

אצל צוותי פוינטר וקוקה-קולה זירו יש פחות חיוכים. שני הסטייג'ים של היום התאפיינו בשבילים פתוחים ומהירים, לכאורה השטח הביתי של רז וגל, אבל גם בניווט קשה ביותר. צוות פוינטר שזינק מהמקום ה-20 החל את היום בסערה, בנסיון הירואי לצמצם את הפערים הגדולים שנוצרו בעקבות תקלת הגיר של אתמול. רז עקף כמוכה שיגעון מתחרה אחרי מתחרה, אבל עד מהרה גם הלל סגל החל להתברבר כמו כולם, ורז סיפר אחר כך שעקף מתחרה גרמני מסויים לא פחות מ-7 פעמים!!! ובכל בפעם התברברו בניווט, עקפו שוב וחוזר חלילה. ללא ספק תסכול רציני.

המכה באה זמן קצר אחר כך, תרתי משמע. רז, שהתקדם כמה וכמה מקומות, נסע מאחורי צוות קוקה קולה זירו. גל שזיהה פניה שכמעט פיספס, בלם בפתאומיות, ורז שנסע מאחוריו ולשבריר שניה הוריד את העיניים מהשביל, לא הספיק לבלום ופגע בו מאחור. שני כלי הרכב לא ניזוקו מכנית והמשיכו בסטייג' אבל ללא מגבים השמשה הקדמית השבורה של הצוללת התלכלכה מה מאוד והאטה את הקצב שגם כך לא היה מזהיר.

בסוף היום מתייצב צוות פוינטר במקום ה-8, שיפור של לא פחות מ-12 מקומות ביום אחד, אבל עבור הצוות זה היה יום ארוך, מתסכל ו"לא טוב" כהגדרתם. השמשה הקדמית הוחלפה בזריזות בחניון, וגם מכסה המנוע יושר איכשהו וחובר למקומו ברצועות, לקראת מחר. לסיכום יום לא ממש קל עבור הצוותים הישראליים, רק על האופנוען דורון וינטר עבר עוד יום מוצלח והוא שומר על מקומו השלישי בקטגוריית האנדורו.

מחר, יום חמישי 19.9, היום ה-6 של הראלי, יזנקו המתחרים לסטייג'ים באורך כולל של כ-250 ק"מ שיתחילו בשטח הררי מיוער בצפיפות, ויסתיימו בעיר וארנה שעל חוף הים השחור. בימים הבאים יהיו כל הסטייג'ים מעגליים – יצאו מוארנה ויחזרו אליה בסוף היום, לקראת סיום הראלי בשבת.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 16:18-24.