טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מרוץ מס' 9 - מטוקרוס אמריקאי מילוויל מיניסוטה


   29-07-2013, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

סופ"ש מותח במיוחד, מי ניצח - וויליפוטו, דאנג'י או אולי רוכב אחר שהפתיע הפעם?

450
עם נפילת הגייט, למרוץ הראשון של היום רוכב קבוצת הונדה, ג'אסטין בארשה, לוקח את ההולשוט כשבן קבוצתו טריי קנארד, מתמקם שני. בסוף ההקפה הראשונה סדר הרוכבים הוא; בארשה, קנארד, ריאן דאנג'י, ג'יימס סטיוארט ואנדרו שורט. איפה ווילופוטו? הוא התרסק כמה פניות בתוך ההקפה הראשונה, ומצא את עצמו במקום ה-26. בחלוף כמה הקפות, סטיוארט עוקף את קנארד ומתחיל לרדוף אחרי בארשה. דאנג'י נמצא במיקום העשירי, לאחר טעות שביצע ומתחיל לטפס בחזרה למעלה. בהקפה השמינית, סטיוארט עוקף את בארשה ועובר להוביל את המרוץ, בזמן שדאנג'י ווילופוטו נלחמים מאחור. לקראת סוף המרוץ קנארד עוקף את בארשה ומתחיל להפעיל לחץ על סטיוארט, בזמן שדאנג'י ווילופוטו הצליחו להגיע עד לחמישייה הראשונה. דאנג'י מסיים חמישי, ווילופוטו מסיים שישי.מי ניצח? סטיוארט ניצח, ובגדול! הנצחון הראשון שלו העונה, ועוד בכזו רמה ותצוגת יכולת מרשימה, כיף לראות כזה כישרון חוזר לגדולה.

המרוץ השני יוצא לדרך, וסטיוארט מוביל את המרוץ, בזמן שדאנג'י בארשה וקנארד נצמדים אליו גם כן. וילופוטו במקום השמיני לאחר פתיחה לא מזהירה כלל. ההקפות עוברות, ובהקפה הרביעית דאנג'י כבר לפני סטיוארט, הוא יודע שהוא חייב לנצח, אם הוא רוצה לצמצם באופן משמעותי על וילופוטו. סטיוארט לא נשאר חייב, ועוקף את דאנג'י בהקפה החמישית- איזה קרב ענקים מתפתח לנו פה. בהקפה הבאה (מס'6) דאנג'י מחזיר לסטיוארט טובה, ועוקף אותו עוד פעם. המרוץ הולך ומתקדם, וילופוטו עוקף את בארשה, קנארד הולך ומתחזק, סטיוארט מתחיל לרכוב הגנתי ונותן לדאנג'י לפתוח פער קטן של ארבע שניות ממנו. בהקפה ה-16 קנארד עוקף את סטיוארט ואם סטיוארט לא יילחץ ויבצע טעות הוא עתיד לנצח בכללי של היום ובפעם הראשונה העונה, ואכן זה מה שקורה. דאנג'י מנצח את המרוץ הזה , אחרי שהרבה זמן לא נלחם ככה והראה את רוח הקרב שלו. קנארד מסיים שני, סטיוארט שלישי, רביעי מסיים וילופוטו, אשר ירצה לשכוח את סוף השבוע הזה, וחמישי בארשה ברכיבה מאכזבת קצת.

תמונות: allisports.com

לייטס-250
הגייט נופל, ויל האן לוקח את ההולשוט, כשג'רמי מרטין (אשר הוריו הם בעלי המסלול) במקום השני. קן רוקזן נמצא מאחריו במקום השלישי ואיליי טומאק במקום העשירי. בהקפה החמישית רוקזן מתרסק, ומוצא עצמו קם בקושי מהרצפה ורוכב לאט מאוד לכיוון הפיטס, מבחינתו המרוץ הסתיים, והוא צריך לקוות שטומאק יאכל אותה במרוץ הזה. בהקפה השישית מרטין הצעיר עוקף את האן, ולאור העובדה שזה באמת מסלול הבית שלו,הוא חייב להראות את כוחו. ההקפות עוברות ומוסקין עוקף את וויל האן ועולה למקום השני, בזמן שטומאק כבר יושב על מוסקין (הבחור מראה כל שבוע מחדש התקדמות מירכתי השדה כאשר אי אפשר לעצור אותו). טומאק עובר למקום השני ומתחיל להפעיל לחץ על מרטין, בהקפה ה-13 הוא גם עוקף אותו ומנצח את המרוץ בפער של 24 נקודות על קן רוקזן. במקום השני מסיים מרטין, שלישי מסיים ג'ייסון אנדרסון לאחר שגבר על מוסקין ברכיבה מעולה מצידו, ורביעי מוסקין אשר לא נראה טוב כמו שהיה בעונת הסופרקרוס האחרונה ונחלש. המוביל בפתיחה וויל האן מסיים רק במקום ה-8.

הרוכבים עומדים על הגייט, וכשהשערים נופלים שוב וויל האן לוקח את ההובלה. בלייק באגט צמוד אליו במקום השני, ורוקזן מתמקם שלישי. מאחריו מתמקמים; מוסקין, מרטין, בוגל, קונינגהם , אנדרסון, קופר ווב, וטומאק במקום העשירי. בהקפה הבאה באגט ורוקאזן עוקפים את האן, איזה מרוץ מתפתח לנו פה. טומאק כבר נמצא במיקום השמיני והיד עוד נטויה. במשך כל אחר הצהריים היה טיפטוף קל, אט אט הגשם מתחיל להתחזק, והמסלול מתחיל להיות מסוכן. רוקזן יודע שעליו לנצח את המרוץ הזה, ובהקפה החמישית עוקף את באגט ועולה למקום הראשון. הבעיה המרכזית שלו היא שטומאק, כבר עלה למקום השלישי. במשך כמה הקפות טומאק נלחם עם באגט, ובהקפה השמינית הוא עוקף אותו ושם את הצלב על רוקזן. הקפה אחת מאוחר יותר עוקף את רוקזן ועולה למקום הראשון. גשם, שמש, קר, חם, חול, בוץ, זה לא משנה לטומאק הוא פשוט חם אש, ואיש לא יכול לעצור אותו כאשר הוא מנצח את שני המרוצים של היום, בכזו דומיננטיות שאי אפשר להיות אדיש לרמה הגבוהה שלו, הוא חייב לעבור ל-450 בעונה הבאה ולהראות לנו מה הוא יודע לעשות שם, עם הטובים שבטובים. במקום השני מסיים קן רוקזן, מאחריו מסיימים; באגט, מוסקין, אנדרסון, בוגל, מרטין, האן, אוסבורן, וקופר ווב.

תמונות: allisports.com

450 תוצאות
1. ג'יימס סטיוארט – 1/3
2. טריי קנארד – 2/2
3. ריאן דאנג'י – 5/1
4. ג'אסטין בארשה – 3/5
5. ריאן וילופוטו – 6/4

450 אליפות
1. וילופוטו – 413נק'
2. דאנג'י – 379נק'
3. בארשה – 307נק'
4. סטיוארט – 269נק'


לייטס תוצאות
1. איליי טומאק – 1/1
2. מרווין מוסקין – 4/4
3. ג'ייסון אנדרסון – 3/5
4. ג'רמי מרטין – 2/7
5. בלייק באגט – 6/3


לייטס אליפות
1. טומאק – 405נק'
2. רוקזן – 378נק'
3. מוסקין – 334נק'
4. באגט – 295נק'
תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 18:11-24.