טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
רומניאקס 2013 - היום השני


   05-07-2013, מתן גנוסר   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

יום שני לרומניאקס, החבורה הישראלית מתעוררת כאשר יום האתמול נותן אותותיו בגופם ומבלי שהם יודעים את זמני הזינוק שלהם, עקב התוצאות הלא סגורות של היום הראשון.

בדיעבד, מיקומי הרוכבים מהיום הראשון הם כדלהלן: יורם לביא דורג 15, רונן כהן במקום ה-59 ויוסי גוטמן במקום ה- 60. איציק קלנר בקטגוריית האקספרט דורג במקום ה- 73.

בקטגוריית הפרו: ראשון לסיים בפער גדול של כחצי שעה גרהאם ג'רוויס, במקום השני אנדראס לטנביכלר, במקום השלישי אלפרדו גומז.

ברכיבה אל נקודת הזינוק מתגלה נוף מרהיב, ראשון הישראלים לזנק הוא איציק קלנר אשר הוא מגיע בשלוש דקות איחור לנקודת הזינוק, בסה"כ צולח את היום בהצלחה ומדווח על עוד יום קשה של רכיבה. הוא מסיים את היום במקום השבעים בקטגורייה, לאחר כעשר שעות רכיבה רצופות וכמאה וחמישים קילומטרים. איציק מדווח על מצב פיזי מעט טוב מאתמול, אך הגוף עדיין מרגיש חלש.

ראשון לזנק בקטגוריית ההובי מבין הישראלים הוא יורם לביא, לביא מספר על חצי יום רכיבה מושלם במהירות גבוהה ובקצב טוב. בחציו השני של היום הקצב הואט משמעותית עקב תקלת בלם קדמי עד כדי כך שרכב כחצי יום ללא בלם קדמי כלל. בכל זאת הצליח יורם לשפר ולהעפיל למקום ה- 14 בקטגורייה, כבוד!

שני ושלישי ובהפרש של דקה ביניהם, זינקו רונן כהן ויוסי גוטמן, הם מספרים על יום ארוך אך זורם בסך הכל. בחציו הראשון התמודדו עם שתי ירידות מאוד לא פשוטות וארוכות ובחצי השני התמודדו עם שיפועי צד ארוכים אשר משובצים בגזעים ושורשים שחוצים את הדרך ומאלצים את הרוכבים לעבוד קשה מאוד בכדי להתגבר עליהם. לקראת סוף היום הגיעו לשיא גובה ורכבו בשטח "פומפייתי" כהגדרתם.

בסה"כ סיימו את היום מרוצים ובמצב גופני טוב, כאשר הם משפרים את הדירוג שלהם מהיום הקודם - רונן במקום ה- 59 ויוסי במקום ה- 60.

יום הרכיבה הסתיים בעלייה אל גג מתקני מכרות פחם נטוש, כאשר בתפריט טיפוס בגרם מדרגות צר ומשנה כיוון, רכיבה באגפי המפעל השונים ובמסועים ובהעפלה אל גג המפעל היישר אל תוך השער של רד בול.

את הלילה בילו כל הרוכבים וצוותי הסיוע בעיר Petrosani.סיכום היום של רונון כהן:
רכבנו היום 139 ק"מ. היה ארוך מאוד וקשה אבל מאוד מאוד מוצלח מבחינתי. הרגשתי נהדר ורכבתי בקצב טוב. את היום סיימנו במפעל פחם שעומד כאבן שאין לה הופכין עוד מימי צאוצסקו. עלינו ברכיבה במדרגות, נסענו ממש במסוע פחם והגענו בסוף לקשת הסיום של רד בול על גג המפעל. תחושה נהדרת !!! אני בהחלט מרוצה.
הלילה ישנים במלון ישן מימי הקומוניסטים, תנאים קשים והאוכל גרוע.
מחר יום חדש!
תמונות מהגלריה

תגובות לכתבה
1.נחמיה 06-07-13
יוסי יוסי שחקת אותה כל הכבוד מכל מעריציך ברחבי הארץ
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 12:23-24.