טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
יריב מכוכב אחר?


   27-06-2007, אייל קלימי   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

אחרי שסיים מירוץ אינדורו מפרך בשבת האחרונה ועם הגביע ביד נראה שלאליקו אוחנה עדיין חסר קצת אקשן...
יום שלישי בבוקר, צומת לטרון - אליקו עם ה DS650 שלו נכנס למירוץ על מסלול קרטינג ראש בראש מול טל מטר חברו לנבחרת בליגת הטרקטורונים כשטל נוהג על קרט שתי פעימות קל וזריז.

הDS הוכן כהלכה למשימה ובולמי האלקה כווצו עד כמה שניתן כדי להגביר את היציבות בסיבובים. הקרטינג של טל (מנוע ימהה 100cc שתי פעימות) שנמצא במגרשו הביתי לא נזקק לשום הכנה.

טל מטר, נהג קרטינג ותיק עם נסיון תחרותי בליגות קרטינג אירופאיות לא מתרגש מנוכחותו של האורח החדש למרות הבדלי הכוח בין הקרט ל DS650 שמנחית אל האספלט עוצמה כפולה ומכופלת.

רכיבה על טרקטורון במסלול קרטינג דורשת מאמץ לא קטן מהרוכב ומלווה בהטיות גוף תכופות שאם לא יעשו באופן הכי מקצועי יביאו למפגש עם דפנות המסלול במקרה הטוב או התהפכות הכלי במקרה הפחות נעים, אליקו כמובן מודע לעובדות הנ"ל וכרוכב מיקצועי וכשרוני ביותר הפגין שליטה פנומנלית ויוצאת דופן על המסלול למרות הבדלים תהומיים בין מסלול קרטינג למסלול טרקטורונים.

תום וג'רי! כך נראו השניים על המסלול כשה DS650 דולק אחר זנבו של הקרטינג כאילו רוצה להשמידו, אולם במקרה שלנו לא היה תמיד זה ג'רי שמנסה להימלט. למרות יתרונו של הקרט על מסלול האספלט הצליח אליקו לטשטש יתרון זה ואף לחלוף על פניו מספר פעמים.

 

פודיום:

אז פודיום לא היה וגם התחרות בין שני החברים לא הסתיימה על קו סיום עם דגל שחמט, כנראה שהייתה איזו התערבות בין השתיים שהיא האם בכלל הDS יוכל לעמוד בקצב (או להיפך).
מי בכל זאת ניצח? צפו בתמונות ובסרטון ותשפטו בעצמכם.

לגלריה...

וידאו...

תגובות...כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 11:49-24.