טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מירוץ מס' 5 בליגת המוטוקרוס האמריקאית


   24-06-2013, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

צילום : supercross.com

הסבב החמישי התקיים ב-באדס קריק, מרילנד, בשתי הקטגוריות אנו עוד רחוקים משליטה מוחלטת של רוכב זה או אחר והקרבות על הפודיום מספקים המון אקשן לצופים

קטגוריית ה- 450
הגייט נופל ומייק אלסי מוביל אבל וילופוטו לא נותן לו ליהנות מההובלה להרבה זמן כאשר הוא מבצע עקיפה על אלסי ומתחיל לפתוח מבערים. לקראת ההקפה השלישית דאנג'י עוקף גם הוא את אלסי כאשר מאחוריו מתמקמים ריאן סייפס, בארשה, ברייטון, קנארד ואנדרו שורט, ריד במקום ה-11 וסטיוארט במקום ה-15.

לקראת אמצע המירוץ דאנג'י מתקרב לוילופוטו עד להקפה ה-13 ואז קורה משהוא לדאנג'י והוא לא רוכב בקצב של מירוץ, התרסקות קלה מונעת ממנו לתפוס את וילופוטו אבל הוא מצליח להישאר במקום השני. עד לסוף המירוץ אין חדש כאשר הענק הירוק לוקח גם את המירוץ הזה. מייק אלסי מרשים עם פודיום כאשר מאחוריו מסיימים בארשה, וסייפס סוגר את החמישייה הראשונה.


לקראת המרוץ השני דאנג'י יודע שהוא חייב לפתוח טוב אם הוא רוצה לנצח את וילופוטו ואכן הוא לוקח את הפתיחה. אלסי נצמד אליו במקום השני. וילופוטו אשר ממוקם בפתיחת המירוץ במקום השביעי חייב להתחיל לעקוף אם ברצונו למנוע מדאנג'י לנצח. עד להקפה החמישית וילופוטו מצליח לעקוף כמעט את כל הרוכבים שלפניו והוא במקום השני אבל דאנג'י כבר פתח עליו פער של 15 שניות והמירוץ הזה נראה סגור כאשר דאנג'י רוכב שקול וחלק.

עד לסוף המירוץ אנו לא רואים שינויים בהובלה ודאנג'י מנצח את המירוץ השני של היום כאשר הוא גם לוקח את המקום הראשון על הפודיום בזכות הניצחון, אך הוא יודע טוב מאוד שוילופוטו סיים עם אותם נקודות היום והאליפות הזו תחמוק לו מבין הידיים אם הוא לא יתחיל "לאכול" יותר נקודות.

הולשוט 450

קטגוריית לייטס -250
השערים נופלים ומוסקין על הק.ט.מ. מוביל את השיירה כאשר ויל האן נצמד אליו. בהקפה החמישית בן קבוצתו של מוסקין קן רוקזן הצליח להגיע עד למקום השני לאחר שבהקפה הראשונה היה ממוקם עשירי. ג'ייסון אנדרסון במקום השלישי וויל האן במקום הרביעי. בנקודת החצי של המרוץ בלייק באגט מצליח להגיע עד למקום השלישי והוא נראה רציני כאשר עד להקפה ה-15 הוא מצליח לעקוף את רוקזן ואת מוסקין ולנצח את המרוץ לאחר כ-17 הקפות מאוד מותחות. איליי טומאק מסיים במקום הרביעי והרוקי החדש שזה המירוץ הראשון שלו, אדם סיניסירולו מסיים במקום ה-14 והמאוד מכובד.

המירוץ השני יוצא לדרך וויל האן לוקח את ההולשוט אבל לא עוברות כמה פניות ודארין דורהאם עוקף את האן ביחד עם באגט, כאשר רוקזן ומוסקין לא מצליחים לשחזר את המרוץ הקודם נכון לעכשיו. עד להקפה השביעית טומאק מצליח לעקוף את רוקזן ומוסקין לאחר פתיחה נוראית במקום ה-13 בתחילת המרוץ והוא נראה חדור מוטיבציה, כאשר בהקפה ה-11 הוא מצליח לעקוף גם את באגט וגם את דורהאם אשר עבר ישר למקום השלישי. המירוץ מסתיים לו וטומאק מראה עוד פעם עד כמה הוא רוכב מוכשר כאשר הוא מנצח את המירוץ האחרון ולמרות זאת המנצח הכללי של היום הוא לא אחר מאשר באגט, אשר לוקח את המקום השני במירוץ ונמצא במקום הראשון בדירוג הכללי ומתחיל לחזור לתלם סוף סוף.

ג'יימס סטיוארט

450 תוצאות
1. ריאן דאנג'י 2/1
2. ריאן וילופוטו 1/2
3. טריי קנארד 6/4

450 אליפות
1. ריאן וילופוטו 240נק'
2. ריאן דאנג'י 224נק'
3. ג'אסטין בארשה 179נק'

בלייק באגט

לייטס תוצאות
1. בלייק באגט 1/2
2. איליי טומאק 5/1
3. מרווין מוסקין 2/7

לייטס אליפות
1. קן רוקזן 220נק'
2. איליי טומאק 211נק'
3. מרווין מוסקין 199נק'


רוצים להשלים פערים? להכיר את הליגה האמריקאית הסוערת? לחצו כאןתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 17:50-24.