טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
רד בול אקס פייטרס - סבב רביעי


   04-06-2013, אלון זעירא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

מירוץ הרד בול אקס פייטרס מגיע פעם ראשונה בהיסטוריה ליפן, המנצח יפני ויש אפילו תרגילים חדשים באוויר.

הסבב הרביעי בסדרת הרד בול אקס פייטרס 2013 עשה היסטוריה כפולה, פעם הראשונה מאז התחילה התחרות בשנת 2001 הגיע הסבב לארץ השמש העולה יפן, ובנוסף בפעם הראשונה בהיסטורית התחרויות יש לנו מנצח יפני שקטף את המקום הראשון. האירוע, שהתקיים בעיר אוסקה, החל בטקס פתיחה מרשים שכלל מנהגים יפנים. אחרי הצגת הרוכבים הגיע הזמן לקצת פרייסטייל.

את המקום הראשון קטף רוכב הפריסטיל היפני של המטאל מליישה טאקה היגשינו (Taka Higashino) שזכה במדליית זהב באקס גיימס האחרון בקליפוניה. היגשינו הרשים ברכיבה מלאת סגנון והציג בפעם הראשונה בתחרות את "הבק פליפ רוק סאלט", תרגיל שרק הוא מבצע כיום בעולם שבו הוא בעצם עוזב את האופנוע לגמרי כשהוא הפוך באוויר.

רוכב הפריסטיל היפני הראשון שזכה בזהב. טאקה היגשינו (צילום: סבסטיאן מרקו רד בול)

היגשינו ניצח בגמר את הרוכב הצרפתי ומוביל הטבלה תום פיי'ג, שהציג גם הוא רכיבה מיוחדת כמו שרק הוא יודע עם כל התרגילים המיוחדים שלו כמו "הספיישל פליפ". בנוסף הציג לנו תרגיל חדש שזהו היפוך 540 עם קאן קאן שבו הוא מסובב את האופנוע על הצד לגמרי ותוך כדי מחליט להעביר את הרגלים מצד לצד. מטורף הבחור.
את המקום שלישי לקח האמריקאי אדם ג'ונס שזאת הפעם הראשונה של הרוכב הוותיק והכישרוני הזה על הפודים העונה. אדם הביס בעצם את הרוכב האוסטרלי ומנצח המוקדמות של הסבב הקודם האוסטרלי רוב אלברג.

ואם אתם שואלים איפה מנצח עונת 2012 ובאותה שאלה איפה אלוף 2011? שני הרוכבים שהיו להיות פיפורטים לפודיום לוי שוורד ודני טורס נפלו ברבע הגמר כאשר דני הפסיד לאדם ג'ונס, ולוי הפסיד לרוב אלברג. נראה שמי שמרוויח מכל הסיפור הזה הוא פייג' שההתמדה שלו לסיים לפחות בפודים בכל אירוע נותנת לו הובלה בטבלת האליפות.

נתראה בסבב הבא במדריד ספרד איפה שהכול התחיל לפני 12 שנה.

תום פיי'ג הציג גם הוא רכיבה מיוחדת כמו שרק הוא יודע (צילום: ג'ורג מיטר, רד בול)

תוצאות הסבב הרביעי:

1) טאקה היגשינו
2) תומאס פיי'ג צרפת..
3) אדם ג'ונס ארצות הברית.
4) רוב אלברג אוסטרליה.
5) דני טורס ספרד.

טבלת האליפות אחרי הסבב הרביעי:

1)תומאס פייג' צרפת. 325 נק
2)רוב אלברג אוסטרליה 265 נק
3)דני טורס ספרד. 245
4)לוי שוורד ניו זילנד.190 נק
5)טאקה היגשינו יפן 165 נק.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 03:30-24.