טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
תערוכת אוטומוטור חוגגת 25 שנה עם תערוכה מהסרטים


   29-05-2013, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

השנה הקפידו המארגנים לבחור קונספט מיוחד וחדש לתערוכה: "אוטומוטור מהסרטים"

כוונת המארגנים לגרום לקהל חוויות מרגשות, ומעניינות יותר ממה שהיה רגיל בתערוכת רכב סטנדרטית, על כן הקונספט השנה יהיה מכוניות מהסרטים.

בתערוכה יוצגו מתחמים ובהם עשרות רכבים, שכיכבו בסרטים מיתולוגיים:
מכוניות מג'ימס בונד כולל סקיי פול, המכוניות של באטמן, האופנוע של האגריד מהארי פוטר, האלינור מעקיצה בשישים שניות, עם ניקולאס קייג', הקוברה של סילבסטר סטאלון, הפאט בוי של ארנולד שוורצנגר מטרמינייטור, מהיר ועצבני, החיפושית השובבה, ועוד רבות ומפורסמות. ליד רוב המכוניות והאופנועים יוצג קטע מהסרט בו הם השתתפו.

נחשו של מי הרכב

לדברי דורון גילר מנכ"ל אוטומוטור: "התערוכה תציין שינוי, ריענון והתחדשות משמעותית בזכות העובדה שאנחנו מתכוונים להעביר את הקהל חוויות מיוחדות ולא עוד תערוכה רגילה, אנו מצפים כתמיד לקהל של כ- 400,000 מבקרים שמצביעים ברגליים ונהנים. צריך להתייחס ברצינות לקהל ולגרום לו לחייך, אוטומוטור 2013 תשקף את התרבות המוטורית המתפתחת בארץ כמו שהיא מתקיימת כיום בישראל על כל גווניה".

מחיר הכרטיס יעמוד כמו בשנים קודמות על 89 ₪, מחירים ומבצעים מיוחדים יוענקו לוועדים וקבוצות. כרטיסים ניתן לרכוש בקופות גני התערוכה, לאורך כל תקופת התערוכה

המלצת מארגני התערוכה היא לא לחנות בתוך גני התערוכה, אלא לחנות בחניוני גני יהשוע, חניוני הדרייב אין וחניוני הדר יוסף. כמו כן, ניתן להגיע ברכבת מכל רחבי הארץ לתחנת הרכבת באוניברסיטה הרחוקה 100 מטר מהכניסה לתערוכה.


הכל בכרטיס אחד:
תערוכת מכוניות מהסרטים
תערוכה מהגדולות בעולם של פרארי ומזראטי
חמישה סרטים באורך מלא שיוקרנו כל היום במתחם ענק
תערוכת מכוניות ואופנועים
מתחם מופע פעלולים במכוניות
מתחם מופע פעלולי אופנועים
לראשונה תערוכה מקצועית של חידושים טכנולוגיים בעולם לבעלי מקצוע

לאתר הרשמי של התערוכה לחצו כאן
תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 20:10-24.