טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
קרבות ב-MOTOGP


   08-05-2013, טל דשא    
  שלח כתבה זו בדוא"ל

העתיד כבר כאן ב -MOTOGP . ביום שני נערך המרוץ השלישי של אליפות אופנועי הכביש החשובה בעולם ויש לנו כמה דברים לספר לכם.

ביום שבת שלפני המרוץ חגג חורחה לורנזו את יום הולדתו ה-26 וקיבל במתנה את הפניה האחרונה במסלול שתיקרא על שמו; פניית חורחה לורנזו. בנוסף לכך, הוא לקח את הפול פוזישן, מה שהמתיק את היום הזה עוד יותר.
בבוקר יום המרוץ היה נראה שלורנזו ינצח את המרוץ הספרדי הראשון העונה בלי הרבה בעיות, אך לדני פדרוסה היו תכניות אחרות; פדרוסה זינק מעולה ונכנס ראשון לפניה הראשונה, תוך שניה וחצי לורנזו עקף אותו, וכולם התכוננו לעוד מרוץ משעמם בסגנון לורנזו, אבל לפדרוסה לא היתה כוונה לוותר וחיש מהר עקף את לורנזו עד לדגל השחמט.
ההפתעה הגדולה של המרוץ הגיע מכיוונו של מארקז הצעיר אשר בפניה האחרונה ("פניית לורנזו") ובהקפה האחרונה צלל מתחת ללורנזו, וזה, שלא חשב כי מרקז הצליח להחזיק את הקו, צלל בחזרה פנימה ונכנס במארק מארקז הצעיר; במזל שניהם נשארו על הגלגלים, ומארקז הכעיס מאוד את לורנזו שסיים לפניו את המרוץ והשאיר לו את המדרגה הנמוכה על הפודיום.

גם רוסי היה שם וסיים מרוץ חף מדרמות במקום הרביעי, כאשר קראצ'לו שעדיין כואב ועלה לרכב עם דם בכליות, סיים במקום החמישי לפניי באוטיסטה.
הדבר המענין ביותר היה תגובתו של לורנזו למהלך של מארקז; הוא סירב ללחוץ את ידו ובמקום זאת עשה לו תנועת "לא, לא, לא," עם האצבע, ועל זה ניתן לומר למר לורנזו: ככה זה במרוצי אופנועים וטוב שיש אחד כמו מארקז, עם פזיזות של צעירים. לפעמים צריך גם להילחם על המסלול ונראה שחבורת החוד יצטרכו ללמוד להילחם יותר על מקומם על המסלול כדי להביס בעתיד את אדון מארקז הצעיר אשר גם הוא, דרך אגב, ניצח במרוץ הקודם באוסטין, וגם מוביל את הטבלה.

לורנזו מול אוליב - קרב על המסלול







תגובות לכתבה
1.אלדד 11-05-13
נכון שזאת תחרות ויש דרך לנצח אותה בצורה המיקצועית ובטח לא בצורה של מרקז , לפי דעתי גועל נפש של עקיפה .לורנזו מ״ס 1 וישאר מ״ס 1 אחרי ולנטינו רוסי
2.אלדד 11-05-13
בשיא החוצפה עוד בא ללחוץ את ידו חחחחח
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 17:47-24.