טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סולט לייק סיטי, בית המשוגעים, של הסופרקרוס


   25-04-2013, טל דשא    
  שלח כתבה זו בדוא"ל

פינת הפרומו מציגה את סולט לייק סיטי, "בית המשוגעים" של הסופרקרוס.

ביום ראשון הקרוב, ייערך מרוץ הסופרקרוס בסולט לייק סיטי. באופן קבוע זהו אזור קר מאוד והטמפרטורות הנמוכות מקשות מאוד על הרוכבים. בשנה שעברה ריאן ווילופוטו היה פצוע ולכן לא התחרה במרוץ ה-16 של העונה. מתוקף חסרונו של ווילופוטו, ריאן דאנג'י שחזר בשנה שעברה מפציעה לקראת מרוץ זה, ניצח. הוא עשה זאת למרות קשיים רבים מצד ג'ק ויימר שהעיף אותו וגרם לו להתרסק לקראת אמצא המרוץ.

המסלול הזה הוא בית משוגעים של מנצחים שונים כאשר לפני שנתיים היה זה ווילופוטו שניצח, ולפני שלוש שנים היה זה קווין וינדהם שהספיק בינתיים לפרוש מהסבב. ישנו אדם אחד אשר סיים במרוץ זה במקום השני בשנה שעברה וירצה לטפס מקום אחד יותר גבוה השנה. אנחנו מדברים כמובן על דייבי מילספס אשר חייב לנצח ביום ראשון הקרוב אם הוא רוצה שיהיה לו סיכוי לעשות את הבלתי יאומן ולקחת את האליפות מידיו של ריאן ווילופוטו.

בקטגורית הלייטס, היה זה איליי טומאק שניצח בשנה שעברה וגם השנה נמצא במצב טוב לנצח, וזאת למרות שקן רוקזן מוביל עליו בטבלה, ושניצח גם במרוץ האחרון. מכאן, אי אפשר לדעת מי ינצח אבל, מה שכן אפשר לצפות זה למרוץ מותח אפילו יותר מהרגיל שכן הרוכבים הצעירים האלה רעבים לניצחונות.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 19:08-24.