טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
הכנה למרוץ מס' 15, סנטורי פילד, סיאטל


   18-04-2013, טל דשא    
  שלח כתבה זו בדוא"ל

התותחים הכבדים מגיעים לסיאטל הקרה בלי אנשי ה-250.

המרוץ בסיאטל הוא באופן קבוע אחד המרוצים התזזיתיים של השנה. בשלוש השנים האחרונות, בכל מרוץ סופרקרוס שנערך, עמד רוכב אחר על הפודיום. בשנה שעברה היה זה אנדרו שורט שניצח בסיאטל, למרות עונה מרובת פציעות וניתוחים שבגללה נעדר כמעט חצי מזמנה. לפני שנתיים היה זה ג'יימס סטיוארט שניצח, ולפני שלוש שנים היה זה קווין ווינדהם שבינתיים כבר פרש אחריי קריירה מפוארת.

אי אפשר לחזות את איך שהמרוץ ילך ומה יקרה כי במקרה של הסבב הזה הנבואה ניתנה לשוטים, אולם אפשר לצאת מתוך נקודת הנחה שיש חמישה רוכבים אשר ירצו לתת בראש ובראשם ריאן דאנג'י, המנצח הגדול של מינאפוליס, שירצה לנסות לסגור על ריאן ווילופוטו באליפות. ישנם גם ריד וסטיוארט אשר חווים עונה לא מוצלחת בעליל, וירצו לעשות משהו בשביל להשאיר חותם על עונה זו מעבר לפציעות, התרסקויות וניתוחים.
אחרון חביב בחמישייה הינו דייבי מילספס שירצה לסיים בכל מחיר לפני דאנג'י ווילופוטו וזאת כדי להשאיר לעצמו סיכוי בפינאלה שתערך בלאס ווגאס ב-4 למאי.

מלחמת הגוג ומגוג של הסופרקרוס תהיה אך ורק בקטגורית ה- 450 מכיוון שה-250 יושבים בחוץ מעכשיו ועד לאס וגאס במעין סוג של פגרה קטנה.
המרוץ ייערך ביום ראשון הקרוב.
תגובות לכתבה
1.בר 18-04-13
ה250 לא יוצאים לפגרה, רוכבי המערב חוזרים להתחרות ורוכבי המזרח יוצאים לפגרה של כשבועיים עד ווגאס.
2.דנן 18-04-13
סטיוארט גמר את העונה בכלל
3.טל 19-04-13
רוכבי המערב 250 חוזרים להתחרות עד לאס וגאס תודה על ההערה וכן סטיוארט הודיע אתמול שהוא פורש עד לסוף העונה על מנת להחלים מהפציעה שהוא ספג במרוץ האחרון שחוזרת על עצמה בגלל פציעה ישנה מ2012
4.HONDA 19-04-13
כולם על CRF שם... אלה רוכבי המערב? לא הבנתי...
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 17:45-24.