טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סופרקרוס, מיניאפוליס, סבב מס' 14


   14-04-2013, טל דשא    
  שלח כתבה זו בדוא"ל

אליפות הסופרקרוס החשובה בעולם חוזרת למיניאפוליס לסבב מס' 14, ומספקת את הסחורה. האם ריאן ווילופוטו יצליח לנצל את הפורמה הטובה שהוא נמצא בה, או שמא ריאן דאנג'י יצליח לנצל את יתרון המגרש הביתי לטובתו?450
אחריי היעדרות קצרה והורדה של הסבב בניו ג'רזי מהלוח, הסדרה המרתקת חוזרת לעיר מיניאפוליס בקול תרועה חזק. היום התחיל עם מרוצי ההיט, כאשר בהיט מספר 1 ג'וש היל נותן בראש כמעט מרגע נפילת השער כשמאחוריו בסדר יורד: אלסי, ריד, ווילופוטו, ברייטון , ניקולטי וטריי קנארד , נושפים בעורפו. העניין הזה ממשיך לאורך שמונה הקפות מתוחות, אך הוא מצליח להדוף אותם ומנצח את ההיט הראשון להיום; את ריד, ואחריו ווילופוטו. בהיט השני, השני מילספס נותן את הטון ומוביל עד שסטיוארט עוקף אותו ודאנג'י נמצא רק במקום החמישי.
ואז, כשהרוכבים מגיעים לנקודת האמצע... סטיוארט מתרסק!
הרוכב המוכשר הזה מוצא עצמו מחוץ להיט השני ופורש. בסופו של דבר מילספס ודאנג'י מסיימים במקומות אחד ושניים בהתאמה. במרוץ הצ'אנס האחרון, סטיוארט מנצח בלי שום בעיה ועובר למיין אבנט, למרוץ העיקרי עצמו, במקום האחרון ללא אופציה לבחור מקום על הגריד.

דאנג'י

עם נפילת הגייט למרוץ הראשון ווילופוטו לוקח את ההובלה כשריאן דאנג'י צמוד לו לזנב. בהקפה השלישית מילספס עובר למקום השלישי ובכך נוצר מצב ששלושת המובילים באליפות, מובילים גם את המרוץ. מאחור, ובסדר יורד: ג'וש היל, סטיוארט, ברשה, קנארד, וריד שסוגר את השמינייה הראשונה. בחלוף חמש הקפות ווילופוטו עדיין מוביל על דאנג'י בכמעט שתי שניות, ונראה שהמרוץ הזה יהיה שחזור של המרוץ הקודם. בחלוף עשר הקפות דאנג'י מצליח לצמצם על ווילופוטו ונראה יותר חזק וחלק על המסלול. בהקפה החמש עשרה דאנג'י כבר יושב חזק על ווילופוטו, כשדאנג'י גם מצליח לעשות את ההקפה המהירה ביותר של הערב; מאחור, סטיוארט פורש מהמרוץ בעוד מרוץ לא מוצלח עבורו העונה והמצב לא נראה טוב מבחינתו.
בחלוף הקפה דאנג'י עושה מהלך חזק על ווילופוטו והקהל משתולל ורוצה את הרוכב הביתי שלו על המדרגה הגבוהה של הפודיום. מנקודה זו והלאה ווילופוטו לא יכול לדאנג'י שמצידו נותן הערב תצוגת רכיבה מרשימה. אגב, במקום השלישי ישב לו בניחותא כל המרוץ דייבי מילספס אשר מראה שמקומו בצמרת הרוכבים, אבל איבד את המקום השני באליפות לריאן דאנג'י.
האליפות נותרה פתוחה, אמנם שבשביל שווילופוטו לא ינצח בה דאנג'י חייב לנצח במרוץ הבא, ווילופוטו חייב לקחת מקום שלישי ומטה – אבל יש לדאנג'י ולמילספס עוד סיכוי, וכרגיל, ועד שהגברת השמנה לא שרה האליפות הזאת לא סגורה.

ווילופוטו

250 מזרח
בקטגורית ה-250 המרוץ לאליפות הוא בין שני רוכבים. האחד, וויל האן על הונדה והשני, מרווין מוסקין על ה ק.ט.מ. לפני המרוץ היה לוויל האן יתרון של 8 נקודות על מוסקין. עם נפילת הגייט מוסקין מסתער על ההובלה כשהאן וורטון מאחוריו. בחלוף שלוש הקפות היתרון של מוסקין עומד על 5 שניות! כשוורטון נעקף על ידי טיילר בוארס.
בחלוף הקפה, הפער של מוסקין כבר עולה על 6 שניות, ונראה שהוא בליגה משל עצמו. בהקפה העשירית הפער עומד על לא פחות מ-10 שניות בין מרווין מוסקין שמוביל, לבין וויל האן במקום השני.
מוסקין מנצח את המרוץ. זהו הניצחון הרביעי שלו העונה ולמרות זאת, לוויל האן עדיין יש יתרון של 5 נקודות והוא יהיה חייב לעבוד קשה כדי לקחת את האליפות העונה. נראה שמוסקין פשוט טוב משאר השדה בהפרש עצום ואולי יביא לק.ט.מ. את האליפות הראשונה שלהם בסופרקרוס.


מוסקין

450 תוצאות
1. דאנג'י
2. ווילופוטו
3. מילספס
4. ברשה
5. ריד
6. שורט
7. קנארד
8. היל
9. בריטון
10. פיאק


450 אליפות
1. ריאן ווילופוטו, 299נק'
2. ריאן דאנג'י, 277 נק'
3. דייבי מילספס, 276 נק'


250 מזרח תוצאות

1. מוסקין
2. האן
3. וורטון
4. פיית'
5. בוארס
6. וינסנט
7. פיירס
8. קאטאנזארו
9. קלרק
10. טומפסון

250 מזרח אליפות

1. וויל האן, 178 נק'
2. מרווין מוסקין, 173 נק'
3. בלייק וורטון, 153 נק'
תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 17:40-24.