טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סרטונים של הגדולים ביותר


   02-04-2013, טל דשא    
  שלח כתבה זו בדוא"ל

השבוע אין מרוץ סופרקרוס ולכן אנחנו מביאים לכם סרטונים חשובים ומותחים במיוחד מימים עברו של שלושת הגדולים.

המרוץ הראשון הוא של שני הגדולים מכולם בעת המודרנית הלוא הם ג'רמי מקגראת' וריקי קרמייקל. זהו המרוץ הסופרקרוס האחרון בו ניצח מקגראת'. מתחרהו הגדול והרוכב שהחליף אותו בתואר הרוכב הטוב בעולם, וכנראה גם הטוב ביותר אי פעם, זהו ריקי קרמייקל. ג'רמי מקגראת' הוא פיוניר בתחום המוטוקרוס והסופרקרוס, ומדובר באחד האבות של הפריסטייל באופנועים, כשתרגיל הנקנק רשום על שמו ובאמתחתו מספר לא מבוטל של אליפויות, כולל ריסוק מנטאלי מוחלט של יריביו.
בימיו הטובים כולם ידעו שהוא הרוכב הטוב בעולם ואלמלא הגיע ריקי קרמייקל, הוא היה גם שומר על תואר הרוכב הגדול בכל הזמנים.

ריקי קרמייקל נחשב לרוכב הגדול בהיסטוריה של המוטוקרוס-סופרקרוס האמריקאי. בכלל, יש לו יותר אליפויות מכולם והוא הראשון שלקח אליפות מוטוקרוס מושלמות של 24 ניצחונות מתוך 24 מרוצים (אחריו גם סטיוארט לקח). ויש לו הרבה מאוד שיאים שרשומים על שמו. קרמייקל היה הרוכב הראשון מהדור החדש; רוכבים אשר מתאמנים הרבה יותר חזק, אוכלים נכון, רואים אימונים ועוד אימונים ובגלל כושרו שהיה יותר טוב משל כל אחד אחר על המסלול, ובעיקר בגלל כישרונו הרב, הוא נהג להביס את יריביו על המסלול באופן קבוע מוחלט ודומיננטי ומזכיר בכך קצת את מיק דוהאן רוכב ה-MOTOGP בעידן ה- 500 סמ"ק, אשר גם נהג לשחק משחקי מוחות מול יריביו על המסלול.
הדבר שמשותף גם לג'רמי מקגראת' וגם לריקי קרמייקל, הוא ששניהם הם הרוכבים הטובים שהיו בעת המודרנית וכנראה אי פעם כל אחד בזמנו. אז סרטון כהוכחה.

המרוץ השני הוא גם כן של שני ענקים. במדים הצהובים הוא ריקי קרמייקל, ובמדים הירוקים הוא ג'יימס סטיוארט. לא נגלה לכם פרטים על המרוץ עצמו; את זה תדעו לאחר שתצפו במרוץ, אך רק נאמר שמדובר באחד קרבות הטובים שנערכו בין השניים מעולם ושמראה למה הם נחשבים לרוכבים הטובים בעולם.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 00:28-24.