טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סופרקרוס עונת 2013 - מרוץ מספר 11


   18-03-2013, טל דשא    
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הסדרה מגיעה לאינדיאנפוליס ארה"ב, כאשר נותרו עוד 6 מרוצים לעונה. האליפות מתחילה להתייצב לקראת הישורת האחרונה. מומלץ לקרוא את הדיווח הזה עם צמר גפן באוזניים. זוז!450 סמ"ק
נתחיל דווקא במקצי הדירוג, שם ג'יימס סטיוארט נותן את הטון בתחילת היום כאשר הוא מוביל על טריי קנארד בכמעט חצי שנייה להקפה. דווקא הטוען לתואר האליפות, ריאן ווילופוטו, נמצא במקום השמיני בזמנים מה שאומר (לפחות על הנייר) שאמור להיות מרוץ מותח כשגם דנג'י לא מבריק במקצי הדירוג ונמצא במקום ה-6 על הגריד עם צ'אד ריד מאחוריו.

כולם עומדים על קו הזינוק ודייבי מילספס פותח טוב מכולם ומגיע ראשון לפניה הראשונה, אך סטיוארט נצמד אליו ובפניה השלישית עוקף את מילספס ומתחיל לפתוח פער על שאר המתחרים כשמאחורי מילספס במקומות השלישי ורביעי בהתאמה נמצאים ריאן וווילופוטו וריאן דאנג'י. בהקפה השלישית טרי קנארד וג'סטין בארשה נלחמים אחד עם השני, וקנארד מוצא עצמו על הרצפה ונראה היה שהוא נפצע כי לקח לו זמן לקום על הרגליים, ואכן, הוא פורש מהמרוץ. בסוף ההקפה החמישית סטיוארט עדיין מוביל את המרוץ ועדיין אין שינוי במיקומים של הרוכבים. ריד, דרך אגב למי שתהה, נמצא במקום התשיעי והמאוד מאכזב מבחינתו.

בהקפה השישית ווילופוטו עוקף את מילספס בדרכו למקום השני כאשר בסיום ההקפה נכבה לסטיוארט המנוע באחת הפניות ו-ווילופוטו עוקף אותו; כל המתחרים נכנסים לטירוף עם עקיפות וניסיונות לעקיפה על ימין ועל שמאל לאורך המסלול. דנג'י עושה מהלך על מילספס, עוקף, ומתחיל לצמצם על ווילופוטו בחוד. בנקודת החצי של המרוץ וולופוטו מוביל על דנג'י בפחות משניה, אך לא מצליח לייצר מצב לעקיפה. בהקפה האחרונה למילספס יש בעיה כלשהי באופנוע, וסטיוארט עוקף אותו ובכך מסיים את המרוץ במקום השלישי ביום שכמעט והיה נראה שהוא כולו שלו אך עוד פעם אלילת המזל לא הייתה לצידו כמו בשאר העונה.
עוד מילה אחת על קנארד: הוא התרסק בתחילת המרוץ ונראה שחוץ ממכות יבשות הכל בסדר איתו, ואכן, הוא הודיע כי ישתתף במרוץ הבא בטורונטו קנדה.

דנג'י על הכתום, מסיים שני

250 מזרח
המרוץ עומד להתחיל וכל הרוכבים נושמים לרווחה. דין ווילסון לא מתחרה בעקבות נפילה במקצה הדרוג אשר השביתה אותו, מה שמקל על שאר הרוכבים המובילים כמו ויל האן, מרווין מוסקין ובלייק וורטון. את ההולשוט לוקח בלייק וורטון, אבל בפניה השניה דווקא הרוכב הצעיר קייל פיטרס הוא שלוקח את ההובלה, ובפניה הבאה בלייק מצליח לקחת אותה שוב. בסוף ההקפה הראשונה זהו וורטון אשר מוביל על פיטרס, ריצארדסון, טומפסון וקטנאזארו אשר מרכיבים את החמישייה הראשונה.
במשך כל המרוץ אין יותר מדיי שינויים בחוד כשוורטון נשאר בהובלה לאורך כמעט כל המרוץ ועושה רושם כי הוא הולך לנצח את המרוץ הראשון בקרירה שלו בסופרקרוס, אבל לא! בהקפה האחרונה של המרוץ בלייק וורטון עושה טעות קשה ונופל ,ודווקא מרווין מוסקין הוא זה שמנצח במרוץ השני ברציפות שלו, ומכאן קייל פיטרס לוקח את המקום השני, וויל האן במקום השלישי והמכובד כאשר וורטון מצליח לעלות חזרה על האופנוע בשביל לקחת את המקום החמישי והמאוד מאכזב בשבילו ביום שכזה שהכל היה נראה מושלם.

סטיוארט נותן בראש למילספס

תוצאות 250
1. מרווין מוסקין
2. קייל פיטרס
3. וויל האן
4. איי גיי קטאנזארו
5. בלייק וורטון
6. ג'סטין היל
7. ווינס פירס
8. מיטשל אולדנבורג
9. גווין פיית'
10. פיטר לארסון


אליפות 250
1. וויל האן 112 נק'
2. מרווין מוסקין 103 נק'
3. בלייק וורטון 88 נק'

גסטין ברשה על ההונדה, מסיים חמישי

תוצאות 450
1. ריאן ווילופוטו
2. ריאן דנג'י
3. ג'יימס סטיוארט
4. דייבי מילספס
5. ג'סטין ברשה
6. צ'אד ריד
7. אנדרו שורט
8. מאט גורקי
9. איליי טומאק
10. ווסטון פיק


אליפות 450
1. ריאן ווילופוטו 227 נק'
2. דייבי מילספס 218 נק'
3. ריאן דנג'י 210 נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 01:51-24.