טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
רדבול אקספייטרס 2013 נפתח עם ניצחון גדול של תום פייג'


   11-03-2013, אלון זעירא    
  שלח כתבה זו בדוא"ל

איזו פתיחה מדהימה ל"רד בול אקס פייטרס". אחרי הכל, מה עוד אפשר לבקש מאצטדיון של קרבות שוורים שמארח אופנועים?

סבב ה"רדבול אקספייטרס" נפתח בשישי בערב במקסיקו סיטי. אצטדיון קרבות השוורים שינה את פניו והפך למסלול פריסטיל מוטוקרוס. המקום סיפק הצגה לארבעים אלף הצופים שצפו במיטב רוכבי הפריסטייל הטובים בעולם. 12 רוכבים התחילו את התחרות, אבל רק 6 עלו לשלב הראשון.
הפעם קטף את הניצחון תום פייג' הצרפתי שהצליח לגבור על דני טורס הספרדי בגמר, וזאת בזכות היפוך ה-720 המטורף שלו, ההיפוך המיוחד בו הוא הופך את הגוף בצורה בלתי נתפסת סביב האופנוע, ואיכשהו חוזר בחזרה לפני הנחיתה. נראה ששאר המתחרים צריכים לעבוד העונה קשה כדי לנצח את הצרפתי המשוגע הזה שלא מפסיק להשתפר. אלוף 2012, לוי שוורד, נאלץ להסתפק הפעם במקום השלישי בלבד, וזאת למרות הצגת רכיבה מדהימה. נראה שללוי שוורד מחכה הרבה עבודה אם הוא רוצה לשמור על התואר שלו גם השנה.

מי שבלט בחסרונו באירוע היה כמובן הרוכב היפני אגו סטו שנהרג בהתרסקות על מסלול המוטוקרוס בחודש שעבר. החברים כיבדו את זכרו בחולצות שלבשו בתחילת האירוע, כשעליהן מודפסת התמונה שלו.
עוד דבר שחשוב לציין הוא ההשתתפות של הרוכב הצעיר אריק רואיז. אריק, הוא רוכב פריסטייל צעיר בן 17 בלבד שרוכב את הסגנון הזה כבר מגיל 13! ובשישי זכה להגשים את חלומו ולהתחרות בסבב הפריסטיל הגדול בעולם; אני בטוח שעוד נשמע גדולות על הרוכב הצעיר והמבטיח הזה!
ולסיכום היה אירוע צבעוני מרהיב עם רעש מנועים באוזניים והמון זמן אוויר. אני כבר לא יכול לחכות לאירוע הבא שיערך בדובאי ב 14 באפריל.
תיהנו!


תוצאות

1) תום פייג' 100 נקודות (צרפת)
2) דני טורס 80 נקודות (ספרד)
3) לוי שוורד 65 נקודות (ניו זילנד)
4) רוב הדלברג 55 נקודות (אוסטרליה)
5) ג'וש שיאן 45 נקודות (אוסטרליה)
6) מייקל מלרו 35 נקודות (צרפת)תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 19:37-24.