טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
על המדף - צמיגי MOTOZ


   26-10-2012, מיטל עדרי   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

צמיגי MOTOZ

פינת הצרכנות חדשה שבאתרנו, מציגה ומפרטת בכל פעם מוצר אחר הקיים על מדפי החנויות בבתי העסק של עולם השטח. יצרנית צמיגי השטח לאופנועים Motoz, ממשיכה את הפינה שלנו ולפניכם פירוט הדגמים המיובאים לארץ.

לריק אטקינסון, רוכב ומתחרה בשטח, נמאס מחוסר שביעות הרצון הכרונית שלו בכל הקשור לגבי ה"נעליים" של האופנוע, הרי אלו הצמיגים. הצמיגים שקיימים בשוק לא סיפקו אותו וכך נולד במוחו הרעיון לקחת את כל הניסיון הגדול שיש לו והחל לייצר ולפתח בעצמו צמיגי שטח המותאמים לפי מזג האוויר וסוג הקרקע, כדי להגיע לאחיזת שטח אופטימלית בכל רכיבה.

אטקינסון האמין שמה שבא מהטבע משתלב הכי טוב בטבע, ולכן צמיגי Motoz מיוצרים מגומי וחומרי ייסוד מהטבע, להבדיל מיצרני צמיגים אחרים שמייצרים צמיגים מתרכובת חומרים כימיים.
צמיגי Motoz מפותחים ומעוצבים על ידי אטקינסון האוסטרלי ומיוצרים בתאילנד במפעל בבעלות פרטית המייצר צמיגי אופנועים למעלה מ-40 שנה.

מה בעצם מחפש רוכב שטח בצמיגים? אחיזה טובה, תוחלת חיים ועמידות לאורך זמן. Motoz עמלה בפיתוח הצמיגים שהיא מייצרת בכדי להגיע להתאמה לכל קרקע בצורה אינדיבידואלית בשביל אחיזה אופטימלית. מה שהופך אותם למענה נכון עבור כל רוכב וסגנון הרכיבה שלו.

צמיגי MOTOZ

סוגי הצמיגים של חברת Motoz

שני צמיגים בקטגוריה הראשונה המיועדת לקרקע רכה: שבילי עפר, דיונות, לרכיבה מהנה אך לא אגרסיבית. צריך לזכור שצמיגים רכים יתנו אחיזה טובה גם בקרקע קשה אך הבלאי שלהם יהיה מהיר.
Terrapactor S/T קליל ומותאם עבור שטח רך, מקנה ביטחון רב בזמן רכיבה מהירה ובעל אחיזה גבוהה. חיי צמיג קצרים ומתאים לכלים קטנים.
TRACTIONATOR ENDURO S/T אחיזה אגרסיבית לאנדורו, לקרקע רכה ולקרקע רטובה, הצמיג הופחת למשקל קליל מבלי לפגוע באיכות הצמיג. גם כאן חיי צמיג קצרים, מעולה לכלים קטנים.

הקטגוריה השניה, צמיג לקרקע בינונית: Tractionator Enduro I/T אם השטח מגוון עם הרבה שבילים בודדים ועשוי להיות רטוב, רפוי ומגוון בכל הקצוות, זה הצמיג הנכון. מצטיין על גבעות חול תלולות, טיפוסים ושבילים, מתעוות טוב כאשר האופנוע צריך לשנות כיוון במהירות. זהו צעד בטוח בירידות תלולות וסלעיות ובמצבי בלימה כבדים. נותן אחיזה לבלימה מאוחרת. חיי צמיג טובים, לקרקע מגוונת.

צמיגי MOTOZ

קטגוריה שלישית, צמיג לקרקע קשה: Tractionator X-Circuit אם מסלול הרכיבה שלכם הוא גזים ארוכים ופניות הדוקות ה-X-Circuit יהיה הבחירה הנכונה. הצמיג בעל אחיזה גבוהה מאוד ומתאים לכלים גדולים/קטנים. חיי צמיג סבירים.

קטגוריה אחרונה, צמיג לקרקע קשה מאוד: Tractionator Desert H/T ברכיבה ארוכת טווח עם תנאי רכיבה קשים ה Desert הוא הבחירה הנכונה. תנאי שטח קשים ומסלולים קשים במיוחד, חול מדבר עם שינויים בדרך ושילוב של שבילים מסולעים ומהירים. העיצוב הייחודי נועד לעזור לטפס במסלול קשה, בלימה בזוויות קיצוניות. בנוי לאדמה קשה ומדברית. מתאים יותר לכלים גדולים. חיי צמיג ארוכים מאוד.

צמיגי Motoz המיוצרים בתאילנד קיימים בשוק הישראלי מזה כמה שנים ומיובאים ארצה על ידי אופנועית - סניף ת"א
03-6833855, חיפה 04-8414740. פרטים נוספים באתר אופנועית.תגובות לכתבה
1.האמת 08-11-12
הבעיה היחידה עם הצמיגים היא שהיבואן הוא אופנועית,מה שאומר תימחור הזוי (חוץ מלמקורבים...)
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 04:08-24.