טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מתחילים תזוזה לכיוון הבלקן


   06-09-2012, עומר פרל   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

יום רביעי, 5/9/2012, 04:30 – שדה התעופה בן גוריון – לאט לאט מתחילה להתאסף לה המשלחת.

יחסית לשעה ולחוסר בשעות שינה החבר'ה עירניים להפליא. כולם נרגשים, מחייכים ומלאים באנרגיות לקראת היציאה לבלקן. סידורים אחרונים לקראת הטיסה, חלוקת חולצות, זיווד הצוות במכשירי הניווט, צילום קבוצתי וכמובן פרידה מהמלווים שהשכימו קום איריס סגל ועומר פרל שהגיעו במטרה לתמוך עד רגע היציאה מצד אחד ומצד שני מישהו צריך להסיע אותם לשדה לא?

זהו, אין דרך חזרה ומכאן נסתדר עם מה שיש! נחיתה ביוון בסביבות 9:00 וכבר אחרי כ 3 שעות משחררים את רכבי המירוץ מהנמל וממתינים לרכב הליווי המקומי על מנת להעמיס אותו בציוד ובחלפים.
בבעיה הראשונה נתקל צוות הסיוע כאשר האחראי שאמור לשחרר את הרכב של דני פרל הלך הביתה. לאחר התייעצות קלה מחליטים כי רכבי המירוץ ינועו צפונה לכיוון טירנה. צוות הסיוע ימתין לילה עד הגעתו של האחראי בבוקר וישחרר את הרכב – דני מחליט לעשות ליווני התורן את תרגיל מס 4 בספר ומצליח לשחרר את הרכב גם ללא אישור האחראי על השחרור.

צוות הסיוע יוצא מהנמל בעיכוב של שעתיים אחרי רכבי המירוץ. הנסיעה לטירנה ארוכה מאוד כ 12 שעות והדבר יצריך לינה באמצע הדרך. כולם אמנם עייפים מלילה לבן, אבל קטן עליהם, כרגע היעד הוא טירנה.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 03:14-24.