טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
אנדורו אופנועים 2012 - סוף עונה


   29-07-2012, ערן שלמה   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

העמותה הישראלית למרוצי אנדורו מסיימת עוד עונת מרוצים מוצלחת וחוגגת את סיום העונה בערב הוקרה והענקת גביעים לאלופי ישראל באנדורו אופנועים לשנת 2012.

כמדי שנה מכנסת העמותה הישראלית למרוצי אנדורו את חבריה לאירוע המסכם את עונת המירוצים החולפת. השנה, התכנסו מיטב חברי העמותה, מבכירי הרוכבים, מנהלי הקבוצות, הרוכבים הזוטרים, בני משפחה וחברים, שבאו לקחת חלק באירוע בפאב המקומי 'שינקין' ברעננה. שעת אחר הצהריים מאוחרת או שמא שעת ערב מוקדמת אם תרצו, 17:00 ליתר דיוק החלו לזרום החברים אל הפאב שבסמטה. בירות, שאר משקאות ופוקצ'ות מילאו את הצד הגסטרונומי של הערב. מיגלינג ושאר ירקות בין הנוכחים ולקראת השעה שבע בערב, היה זה בועז קורפל, הכרוז הרשמי של הליגה מזה שנים, שנתן את אות הפתיחה לחלק המרכזי של הערב: נאומים, ברכות והדובדבן שבקצפת - חלוקת הגביעים לאלופי ישראל לעונת 2012 בליגת האנדורו לרוכבי אופנועים.

בין נושאי הדברים היו כמובן ראשי קבוצות המרוצים הצנועות, בפרט למילות תודה והוקרה לרוכבים ושאר התומכים בקבוצה, לא סיפקו כל מידע עסיסי הנוגע לציפיות לעונת המרוצים הבאה. אותם ראשי קבוצות קיבלו שי צנוע מטעם ועד העמותה. נועם הימן, מפיק הליגה בראשות "באחה ישראל", נעדר מהאירוע, אך שלח נציגות משפחתית בדמות רז הימן שהגיע גם בזכות עצמו, אחרי הכל הוא מודד הזמנים הרשמי של הליגה. תומר "כRובי" ברעם, מנהל קבוצת המרוצים של KTM, עלה שוב ושוב לבמה לראשונה בכדי לומר מילות תודה ופרידה ולאחר מכן בכדי להעניק גביעים לרוכבי הקבוצה אשר זכו בתואר אליפות. כRובי נפרד מהענף לאחר שש שנות פעילות ענפות במוטוספורט והשארת חותמת עצומה בעולם מדיית הרוכבים באינטרנט, ננצל את ההזדמנות לאחל לו בהצלחה בהמשך דרכו.
בין מנהלי הקבוצות עלו גם ירון גולדשטיין, מנהל קבוצת המרוצים של הוסקוורנה, מתן ניר, מנהל קבוצת המרוצים של גאס גאס, אוריה כרמלי, בכיר הרוכבים בקבוצת ימאהה וישראל וילגורה, מנהל קבוצת אפריליה.

חגי ברידא, ראש ועד העמותה היוצא, ברך את חברי העמותה והודיע על פרישתו מהתפקיד ומהוועד.
ברידא מעביר את המפתחות הלאה ומאחל בהצלחה לחברי הוועד שנבחרו בערב האירוע, אף על פי הקשיים הצפויים בעקבות כניסת חוק הספורט המוטורי.
טרם התקבלו תוצאות הבחירות, ושמות חברי הוועד יפורסמו בהקדם.

אלופי ישראל אנדורו אופנועים 2012

עממית E-1
1. תומר שפירא
2. איתי גרואג
3. אלירן קדר

עממית E-2
1. רן אזולאי
2. ירון יעקובוביץ'
3. בוריס אייזנברג

עממית E-3
1. אידריס אשמוז
2. זאב צ'פלה שליו
3. ירון בן יוסף

סניורים
1. נדב לוגסי
2. זוהר גלילי
3. ברק דודאי

מקצועית E-1

1. דן מיה
2. אורן חסון
3. אוריה כרמלי

מקצועית E-2
1. יונתן לוי
2. נתנאל זיו
3. זיו כרמי

מקצועית E-3
1. הדר עציוני
2. תומר שמש
3. גיל קינן
תמונות מהגלריה

תגובות לכתבה
1.איפה ענת ?! 30-07-12
מקום אפלולי ועייף, מתאים כפיק אפ בר - ובטח לא לערב כזה
היבואנים לא באמת שיתפו פעולה וגם אלו שבאו נזכרו להרים את האוהל אחרי שש בערב, שעה של איחור. אין פודיום בסיסי וכמעט ולא היה אוכל...
אכזבה ביחס לאירועים קודמים!
איפה הימים של ענת איפה?!
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 19:22-24.