טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
בקרוב ליגת עבירות שטח


   08-06-2012, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

מפגש העמותה הקרוב ביער שוהם יגבש את עקרונות ליגת העבירות החדשה לכלי רכב ספורטיביים ועממיים.  

ליגות השטח משמחות אותנו בקהילת נזימה באופן מיוחד וכל ליגת ספורט מוטורי חדשה היא חגיגה לעיניים. אם מהירות ואבק עושים לנו את השבוע, אז אתגר העבירות מסעיר ומרגש אותנו ומשאיר לנו חוויות לחודש שלם והקמת ליגת עבירות מצליחה להדיר שינה מעיננו.
 
ביום שישי ה-22 ליוני בשעה עשר בבוקר יתקיים מפגש פסגה של כלל חברי עמותת העבירות. המשוגעים לדבר יפגשו ביער שוהם להצגת הרכבים ולמפגש ראשון עם הבודקים הטכניים. חברי העמותה והבוחנים יגבשו המלצות לקביעת קטגוריות של רכבים ספורטיביים בעלי מספר אפור וגם של כלי רכב חוקיים לכביש, בעלי לוחית רישוי צהובה למקצה העממי.

כחלק מההכנות לפתיחת הליגה, תתקיים במפגש האסיפה החצי שנתית של העמותה, לעדכון החברים בנושאים חשובים שעל הפרק ובהם ביטוח כללי, אירועים והליגה העתידה לקום. בשעה 12:00 יחלו החברים בבדיקה של יכולות הרכבים במסלולי עבירות שייבחרו בשטח. עם סיום המעבר במכשולים יתכנסו החברים הרשומים לסיכום והעלאת עשן מנגל חגיגי. 
 
המפגש לחברים רשומים בעמותה, עלות המפגש 50 ש"ח לחבר. העמותה מעוניינת לקלוט חברים חדשים ופותחת את שורותיה לחברים חדשים. ההרשמה מראש אצל צחי מדהלה וכמובן גם ביום המפגש. 
מקום המפגש נבחר באזור מוצל יהיו מים כיסאות וכל מה שנדרש.
 תגובות לכתבה
1.חיים 08-06-12
מתי מרוץ ראשון?
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 20:53-24.