טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
אנדורו 2012 סבב שלישי - הפנינג בשבת


   19-12-2011, ערן שלמה   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

המרוץ השלישי בליגת האנדורו לעונת 2012, מסלול מהיר עם נגיעות טכניות בין עצי האורן של יער בית קשת, בשבת מענגת ובחסות מזג אויר מושלם.

יער בית קשת מארח את המרוץ השלישי בליגת האנדורו לעונת 2012, ומעניק לרוכבים ולקהל שבת נדירה במזג אוויר מצויין על קרקע סלעית למחצה. הימן וצוות באחה ישראל סידרו לרוכבים גם ספיישל מהיר והקפת התשה בזמנים נוחים. אוהלי הקבוצות בצבעים ודגלים, אופנועים מצוחצחים, קהל מצוייד בבירות ונרגילות וילדים מתפעלים מאופנועים מתרוצצים.

דן מיה ממשיך בתצוגת היכולת המרשימה שלו מתחילת העונה וניצב בראש הקטגוריה המקצועית הקטנה. אורן חסון מתקבע שוב במקום השני ועופרי שטראוס חוזר לבמה לאחר שהקדים את אוריה כרמלי.
במקצועית E-2, יונתן לוי, לא עזב מעולם את מדרגות הפודיום, אך בהחלט ניתן לומר כי הפעם הוא חזר לתת הצגה כמו שהוא יודע והשאיר את יתר הרוכבים מאחור בפער של חצי דקה ואילך. נתנאל זיו לוחץ ומקדים את זיו כרמי שמסיים שלישי.
כבר ציינו בתחילת העונה כי הקטגוריה המקצועית הגדולה הולכת וצוברת תאוצה ברמת העניין, וכפי הנראה עד כה, יחס ההימורים על תואר האליפות עוד פתוח לרווחה. הדר עציוני בחזית ונושף בעורפו שחר סולימני שחוזר בסערה לתמונה ומוכיח כי כוחו עוד במותניו. שלישי בפער של קצת יותר מחצי דקה, גיל קינן.

בעממית הקטנה דור עטיה מככב ומקדים את המתחרה הצמוד תומר שפירא, טעות בחישוב הזמנים גורפת קנס של דקה ושפירא הצעיר מקבל את המדרגה הגבוהה ועטיה יכול להסתפק במקום השני לאחר שרז ידן, המסיים שלישי רחוק ממנו ב-12 שניות נוספות.
בעממית E-2, רן אזולאי מתמקם בראש לאחר שקיצץ בזמנים באופן עקבי מהקפה להקפה. צחי דין שני וירון יעקובוביץ סוגר את רשימת מקבלי הגביעים בקטגוריה.
בעממית הפתוחה, אדיריס אשמוז, מזכיר לצ'פלה כי יש לו מתחרה מתמיד העונה. אשמוז ראשון וצ'פלה שני, את רשימת הרוכבים בקטגוריה חותם ירון בן יוסף במקום השלישי.

קטגוריית הוותיקים המכונה סניורים, ממשיכה להוסיף את התיבול הנכון לליגה. נדב לוגסי חזק בעניינים ולוקח את הבכורה כשמסתכלים עליו מלמטה לאחר קרב עיקש זהר גלילי וירון גולדשטיין שסיימו במקום השני והשלישי בהתאמה.

קטגוריית המתחילים עמוסה וגדושה מכל טוב, נדב רז ושלומי לוי מנהלים קרב קרוב וצמוד שמסתיים כשידו של רז על העליונה, במקום השלישי חן כהן ויתר הרוכבים יצטרכו להשקיע קצת יותר מאמץ בכדי להגיע למדרגות הפודיום.

גלריית תמונות עמוסה פרי יצירתם של מיטל אשד וערן שלמה להנאתכם.

תמונות מהגלריה

תמונות מהגלריה

תגובות לכתבה
1.כן אבל למה 19-12-11
למה רק ביום שני?? ומה נהיה עם מתן ניר... גדלה לו השקית מתחת ללסת
2.נענע ינוכל 19-12-11
מאיפה הקפוצ'ון של נזימה גם אני רוצה כזה
- אחד שמגיע לו!
3.מאור 19-12-11
עטיה אתה שולט אבל קצת יותר תשומת לב וסדר אתה המלך של הקטגוריה שפירא ורז לא ברמה בכלל צריך לעלות אותך למקצועי!!!
4.ת. 19-12-11
נתנוב דפקת כובע
סחטן על ההשתתפות למרות הפציעה
:)
5.מאור 20-12-11
עטיה אתה שולט אבל קצת יותר תשומת לב וסדר אתה המלך של הקטגוריה שפירא ורז לא ברמה בכלל צריך לעלות אותך למקצועי!!!
6.למאור 20-12-11
נכון שהוא לא ברמה אבל עוד אין לו ניסיון די למקצועית זה רק מרוץ חמישי שלו אם אני מבין נכון
7.למאור 20-12-11
נכון שהוא לא ברמה אבל עוד אין לו ניסיון די למקצועית זה רק מרוץ חמישי שלו אם אני מבין נכון
8.בוריס.א 20-12-11
תודה רבה לצוות נזימה על הסיקור והתמונות...
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 05:36-24.