טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
אנדורו 2012 גלרייה נוספת ועדכונים


   24-11-2011, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

עדכונים ומסקנות מהעמותה למרוצי אנדורו וצוות ההפקה לאחר הסבב השני. בנוסף , גלריית תמונות פרי מצלמתה של מיטל אשד.

ליגת 2012
סיכום והבהרות לרוכבים לאחר אנדורו מס' 2 – נגבה.

להלן התייחסות עמותת האנדורו ובאחה ישראל לנושא מרוצי האנדורו לאחר שני האירועים הראשונים:

1. מסלול המתחילים יוגדר בצורה שונה יותר, כנראה בדגש על קיצור משמעותי בהקפת ההתשה, על מנת לאפשר להם מנוחה גדולה ויכולת רבה יותר להתמודד עם כלל האירוע. אין יכולת לקצר עבורם את מסלול הספיישל.
2. הבהרה לגבי כרטיס הזמנים: כל רוכב אחראי לבדו על התייצבותו במשפך ההזנקה, בהתאם לדקת ההתייצבות המיועדת לו. חל איסור על רוכב להיכנס מוקדם יותר למשפך ההזנקה – המתוחם/מוגדר בגדר כתומה או בסימון שווה ערך – דקת הקדמה = דקת עונשין. על רוכב המאחר לדקת ההתייצבות/זינוק שלו, להירשם בעת הגיעו למשפך הזינוק לטובת חישוב זמן העונשין, אך לא להפריע למזנקים בזמן. ההזנקה של הרוכב המאחר תתבצע ברגע שיהיה זמן פנוי להזניק אותו מבלי להפריע לאותו רוכב שכן עמד בזמן. כל הפרעה למי שמזנק בזמן ו/או המצאות במשפך/מכלאת הזינוק שלא בדקת הזינוק – תגרור עונשין בהתאם. לא תעמוד לרוכב כל הערה כזו או אחרת מצד אנשי ההזנקה לטובת ערעור על איחורו לזינוק. באם חושב הרוכב כי נעשית טעות בזמן ההזנקה שלו, יבקש מהמרשל שירשום הערה מתאימה, בדרך כלל על זה שהמרשל עיכב אותו.
3. במקביל לאחריות הרוכב על כרטיס הזמנים שלו, כך גם אחריותו על מספר ההקפות אשר עליו לבצע.
4. חובה להציב מיכלי דלק תקניים בעמדת התדלוק. לא תותר הצבת מיכלים "פיראטיים", כגון בקבוקי שתייה או מיכלי חומרי ריסוס ודומיהם... כמו כן, התדלוק, כאמור, יתבצע רק באזור התדלוק כאשר מנוע האופנוע – מדומם/דומם.
5. על כל רוכב (למעט, משתתף חדש/פעם ראשונה), להופיע לאירוע עם 3 מספרי מתחרה תקניים. צבע רקע, מספר המתחרה, לוגו עמותת האנדורו, לוגו אליפות ישראל ולוגו נותן החסות. רצוי להחזיק סט מדבקות נוסף למקרה חרום. ניתן להדביק מדבקות מיוחדות, אך יש להוסיף עליהן את הלוגואים האמורים ועליהן להיות בפורמט הזהה במדויק למדבקות הרשמיות – בנושא צבע הרקע וצבע המספרים. כל סט נוסף מטעם המארגן עלותו = 30 ₪. החפץ בסט עם מספר תואם יודיע על כך עד 10 ימים לפני מועד האירוע הבא.
6. ערעורים: כל ערעור בנוגע לאירוע, עד רבע שעה לפני טקס הענקת הגביעים, יופנה למנהל האירוע. כל ערעור אשר יוגש לאחר הטקס – יוגש לפי נוהל הערעור אשר בתקנון העמותה. מצא מנהל האירוע שהערעור דורש התייחסות שונה מהתייחסותו בלבד – יעבירה חזרה לרוכב לטובת העברת הערעור לפי נוהל הערעורים האמור. כל ערעור אשר יוגש בהתאם לנוהל – ייבדק וידון אצל ועדת השיפוט, באחריות העמותה.
7. פרסום סופי של דירוג אנדורו נגבה, לאחר קבלת הערעורים, יפורסם ביום רביעי בערב.
8. לגבי אנדורו נגבה: לאור אשר קרה באירוע לגבי הברבורים בהקפת ההתשה הראשונה עכב הסימון הלקוי בגלל השפעות מזג האוויר/גשם, יוארך תוקף הגשת הערעור ב-48 שעות, קרי עד יום ג' בערב.
9. טקס הסיום של אנדורו נגבה נדחה עקב מזג האוויר אשר לא אפשר טקס אשר יכבד את המעמד. לא היה נכון לערוך טקס כאשר צוותים החלו מפלסים את דרכם החוצה בבוץ וכאשר כל האזור בוצי וגשום המונע התקבצות נאותה של המשתתפים באירוע, על צוותיהם, אל מול הפודיום.
10. מערכת הזמנים עובדת ללא כל דופי ומאפשרת קבלת תוצאות בזמן אמת. ניתן להשתמש בכל "סמארטפון" לטובת העניין: www.onlineracecontrol.com .
11. עדכונים שוטפים, כמו גם ערב האירוע, קריאת התקנון ועוד יש לבדוק באתר העמותה: www.dirtrider.co.il .
12. נספח - נוהל הגשת ערעור:
1.1. ערעורים ותלונות:
1.1.1. רוכב יכול להגיש ערעור בכתב על תוצאה שהתקבלה במרוץ, על כל החלטה של שופט המרוץ או כתלונה נגד מתחרה אחר.
1.1.2. לשם הגשת ערעור יש להפקיד 250 ₪ במזומן בידי העמותה. במידה והערעור יתגלה כמוצדק יוחזר כספו של הרוכב המערער.
1.1.3. על כל ערעור תחליט ותפסוק ועד המורכבת משלושה חברים אשר יורכבו על ידי ועד.
1.1.4. ערעור על תוצאות מרוץ ו/או כנגד מתחרה אחר יש להגיש עד 24 שעות מרגע סיום המרוץ.
1.1.5. רוכב לא יכול להגיש תלונה כנגד רוכב אחר מבלי שיהיה לו סימוכין של מרשל אחד שהיה עד לעבירה.
1.1.6. ערעור על החלטת שופט ו/או על תוצאות שפורסמו לאחר המרוץ ניתן להגיש עד ליום למחרת פרסום התוצאות על ידי הפקדת 250 ₪ בידי העמותה.
1.1.7. ועדת השיפוט יכולה להמיר כל עונש בעונש כספי למעט פסילת מרוץ או מתן זמני עונשין בזמן המרוץ.

הסבב השני לעונת 2012 בליגת האנדורו שהתקיים בשטחי קיבוץ נגבה היה כל כך מוצלח שהחלטנו לצ'פר אתכם בגלריה נוספת פרי מצלמתה של מיטל אשד.
תמונות מהגלריה

תגובות לכתבה
1.טל 25-11-11
תמונות לפנים! ראיתי אותך מצלמת, יש עתיד:)
2.לא מבין 25-11-11
לא מבין למה אי אפשר לקצר את הספיישל עצמו למתחילים, אולי תסבירו...
3.ניר 25-11-11
לא הבנתי מה הבעיה בג׳ריקן רגיל לתדלוק
בכל מקרה, עדכונים מבורכים, כל הכבוד תמשיכו להישתפר כי תמיד יש מה לשפר
התמונות של מיטל שיגעון
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 02:26-24.