naZZima
פורום נזימה עבר למערכת חדשה, לחץ כאן כדי לעבור לפורום החדש.
עזרה חיפוש רשומים קבוצות הרשמה פרופיל תיבת דואר התחבר

**כתיבת הודעות/תגובות - בפעם האחרונה.**

תגובה להודעה    עמוד פורום ראשי -> טרקטורונים ואופנועים - כללי
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
Yan Pekelis
רוכב נזימה - דרום
רוכב נזימה - דרום

הצטרף בתאריך: 04/10/2005 ב- 13:15:43

הודעהנשלח: 02:08:37 19/02/06    כותרת הודעה: **כתיבת הודעות/תגובות - בפעם האחרונה.** תגובה עם ציטוט

חברי פורום יקרים !

רק רציתי להזכירכם, שכתיבת הודעות סתמיות בפורום, היא עבירה על כללי הפורום, שיכולה לגרור להשעיה של משתמש.

בוא נבהיר מה זה הודעה סתמית.

דוגמא מס' 1: בואו נגיד שמישהו מפרסם תמונה, של מפגש בחו"ל, עם המון רפטורים וTRX, ואז בא משתמש, רושם "וואי איזה מגניב", ואז בא השני ורושם "וואי איזה יפה", ואז השלישי רושם "וואי רפטור יפה", ואז הרביעי רושם "וואי הTRX יותר יפה", ואז מתחיל ריב (כרגיל אצלכם), כי כמה מחברי הפורום עוד לא התבגרו. זה קורה המון, ובזמן האחרון זה קורה יותר מדי!, אני לא אסבול את זה יותר, ומעכשיו אני אקפיד על הודעות סתמיות בצורה מוחלטת!, להבהרת העניין, מבחינתי, כל 4 כותבי ההודעות הנ"ל אשמים, למה?
כי לא מעניין אף אחד שאתה חושב שהתמונה יפה, או שאתה חושב שהTRX יותר יפה, או שההוא חושב שהרפטור יותר, זה סתם גוזל לנו מקום באתר (שעולה כסף אתם יודעים?), זה סתם מוריד מהרמה של הפורום שלנו, וזה סתם מעלה לנו (המנהלים) את העצבים וגורר להשעיות מיותרות. אז להבא, אם מישהו מעלה תמונה, לא רושמים יותר "איזה יופי", אם יש משהו לא ברור בתמונה שהייתם רוצים לדעת, כמו לדוגמא איזה דגם של סופרה זה, זה מקובל.

דוגמא מס' 2: בואו נגיד שבת'רד הנ"ל איזה מישהו שואל - "זה בארץ?", ואז ישר (כרגיל) עוד 80 כמוהו רושמים את אותה שאלה, ונהיה לי 10 עמודים של "זה בארץ", כל מי שירשום אחרי הכותב הראשון, יוזהר או לחילופין יושעה, למה?, כי אם מישהו אחד שאל, אז כנראה שיענו לו, ולא צריכים להזכיר לענות לו, אנחנו מבינים טוב מאוד את השאלה שלו, ואנחנו לו צריכים תוכי שיחזור אחריו, ושוב זה סתם תופס מקום ומעלה לנו את העצבים. כנ"ל לתגובות כגון "הלינק לא עולה", "לא רואים את התמונה" וכי וכו'. פעם אחת מספיק!

דוגמא מס' 3: בואו נגיד שבאותו ת'רד, הבן אדם רשם שהתמונה נלקחה מאתר מסוים בחו"ל, אז סביר להניח שהתמונה היא לא מהארץ נכון? אז למה היה לי עכשיו ת'רד עם וויכוח של 3 עמודים אם זה כן מהארץ או לא?!, אני אספר לכם למה... 2 אפשרויות,
1. לאנשים אין כוח לקרוא, אז הם לוחצים על הלינקים של התמונות, רואים את הכותרת המחשידה, וקופצים למסקנות.
2. אנשים לא מפנימים את מה שהם קוראים וקופצים למסקנות.
הפתרון? הבנת הנקרא, אם רשום "נלקח מ...." אז סביר להניח שזה לא מפה, נכון?, הודעה שתרשם ע"י מישהו, אחרי שכותב ההודעה הראשונים רשם משהו אחר לחלוטין, תחשב כהודעה סתמית לכל דבר, אני לא מורה ללשון ואני לא צריך להעביר לאף אחד שיעורי הבנת הנקרא (בשביל זה חובת הגיל 17, בשביל שאנשים שלמדו לשון יגיבו(.

דוגמא מס' 4: בוא נגיד ובאותו ת'רד מישהו שואל "איזה טרקטורון יותר טוב פרדטור או בומברדייר?", זה שאחד בא ורושם "לדעתי פרדטור" לא תורם לנו בשום דבר נכון? למה זה לא תורם? כי הבן אדם לא שאל אף אחד לדעתו, הבן אדם מצפה לקבל תשובה מנומקת, זה שאתם אוהבים יותר בומברדייר כי היא קורצת לכם יותר לעין לא מזיז לאף אחד, תשובה נכונה צריכה לנמק במה בומברדייר עולה על הפרדטור, תשובה ללא נימוק כל שהוא תחשב כהודעה סתמית.

דוגמא מס' 5: נגיד ובאותו ת'רד מישהו מגיב באופן הבא:
"אנלא יודע מה אתם רוצים, אבל תפסיקו ל**** תשכל, הפרדטור הרבה יותר יפה ומעניין לי תתחת מה אתם חושבים, ואתה מה אתה מגיב לי אף אחד לא שאל אותך אני אעשה מה שאני רוצה".
אז כמה דברים.
1. אף אחד פרט למנהלים של האתר, לא יעשה פה מה שהוא רוצה!, ומי שחושב שהוא יעשה מה שהוא רוצה יושעה, ולא יעשה פה כלום!
2. מעכשיו נכנס לתוקף כלל על תרבות דיבור, הודעות בסגנון הנ"ל לא מקובלות עלי בשום פנים ואופן, הם מורידות את הפורום לרמה נמוכה מאוד ומורידות מכם כבני אדם.
3. פגיעה באדם, קללות,
מילים שכאלה לא מקובלות עלי ויטופלו בחומרה.
מהיום והלאה, כל הודעה בסגנון הנ"ל תזכה את המשתמש בהשעיה מיידית לתקופה ארוכה ביותר אם לא לצמיתות (תלוי בחומרת ההודעה) אז אני מבקש להקפיד.

דוגמא מס' 6: הודעות בפורום מכירה - הקפצות, שאלות שרשומה התשובה שלהם כבר לפני שאילת השאלה, תגובות מפגרות כמו "הטרקטורון פצצה שווה קניה מהכרות אישית", וניסיונות פגיעה במכירה כמו "טרקטורון חלש עם הרבה תקלות לא שווה לקנות" יחשבו כהודעות סתמיות.

אני מבקש מכולכם לקחת את זה לתשומת לבכם, ולהימנע מההודעות הנ"ל

ההנהלה מאחלת לכולנו גלישה נעימה ותרבותית.
יאן פקליס.

על זה דיברה התורה!!
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי בקר באתר הבית של המשתמש
הצג הודעות קודמות:   
תגובה להודעה    עמוד פורום ראשי -> טרקטורונים ואופנועים - כללי כל הזמנים הם GMT + 3 שעות
עמוד 1 מתוך 1

עבור:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה