טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל

חזור   פורום נזימה > טרקטורונים, אופנועים ומה שבשטח > פורום אופנועי שטח

תגובה

הגדרות אשכול חפש באשכול זה אפשרויות הצגת נושא
ישן 06-05-14, 23:59-24   #1
עוזי
צוות נזימה

הסמל האישי שלעוזי

Exclamation ראלי יוון 2014 - שרשור מתעדכן יומי

נבחרת הראלי של המרוץ ליוון 2014
http://nazzima.com//view_article.php?a=2376

בקטגוריית האופנועים דורון וינטר מנבחרת CRANERGY Rally Racing team עם המספר 8, נדב לוגסי וברק דודאי קיבלו מספרים עוקבים, 146 ו-147, ומספרו של צליל ונדרהורן 162.

נערך לאחרונה על ידי עוזי, 23-10-14 בשעה 20:27-24.
עוזי מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 07-05-14, 00:03-24   #2
עוזי
צוות נזימה

הסמל האישי שלעוזי

ברירת מחדל ראלי יון 2014 - שרשור מתעדכן יומי

5/5--דורון וינטר משתף : צילום - רואי קינן :
אם יש רגע שאני מקדיש לו תשוnת לב מיוחדת, זוהי השניה בה גלגלי המטוס מנתקים מגע מהקרקע על מסלול ההמראה בבן גוריון והמטוס כבר עף.
זהו חלקיק שניה סמלי, בו כהרף עין אני משנה מצב צבירה והופך מעמית לטורף.
כל ההכנות, התיאומים, הפגישות, הכשלנות הקטנים, התקלות, הבעיות, הנצחונות, הכעסים, ההצלחות, כולם חולפים להם בסרט נע בריצה מהירה מאוד בתוך התודעה למקומם הראוי:
לפח.
מה שהיה כבר לא רלוונטי יותר, אני כאן ועכשיו, עירני, דרוך ונחוש, ובעיקר נושם מלוא ראותיי את החוויה החדשה שאין שום דרך לצפות לאן היא תוביל אותי הפעם.
הטיסה עברה לה בנעם, ככה גם המפגש עם צי הטרנזיטים שהמתין לנו בשדה.
רז שם גיפיאס ומוביל אותנו לפאתי פיראוס לפרוק את המכולות.
הרגע של פתיחת הדלת תמיד מותח. מגוון התרחישים שיכלו לקרות שם מתוך המכולה כבר ניסה לעבור לי בראש עשרות פעמים, אבל אני לו נותן לו.
זו טכניקה שפיתחתי ברכיבה להגיד למוח לסתום את הפה לרגע ולתת לי לחשוב בשקט, עם זאת עמוק עמוק בפנים החשש תמיד קיים כי הרי מרפי הוא חבר קרוב וחברים קרובים תמיד שם כשצריך אותם.
מעמיסים את הגברת על הטרנזיט, את ערמות הציוד הענקיות, את עצמנו ויוצאים בשיירה לנפקטוס עיירת הקיט הנחמדה.
אני נדהם לגלות שהכביש המהיר נותר בדיוק באותו מצב בו היה שנה שעברה : אוסף של התחלות בניה בסדרי גודל עצומים שיד הזמן עצרה אותם מלכת.
עצוב לראות את זה, וגם מפחיד.
מגיעים לעיר, פורקים, מתארגנים שניה, נוסעים להרשם למירוץ, חוזרים, מלבישים לגברת את שמלת הקרנרג'י החדשה שלה שמתאימה לה עד מאוד, עומדים בצפירה וירטואלית, הולכים להרביץ סופלקי קטן והולכים לישון.
זה המקום להגיד תודה ל CHONG (אל תשאלו אותי למה הוא קורא לעצמו ככה) שמלווה אותי במקום עומריקו מספריקו שהבריז פחות או יותר בעליה למטוס מסיבות משפחתיות מצערות שזה לא המקום לפרטן.
לילה טוב.
קבצים מצורפים

נערך לאחרונה על ידי עוזי, 07-05-14 בשעה 00:22-24.
ישן 07-05-14, 00:17-24   #3
עוזי
צוות נזימה

הסמל האישי שלעוזי

5/5--דורון וינטר משתף :
היום התחיל מצוין.
ארוחת בוקר נינוחה אך ריקה מתוכן, שלאחריה התגלגלנו לנו בעצלתים לבדיקות הטכניות.
הבדיקות הטכניות השנה היו קפדניות מעט יותר וחבורת הישראלים נשלחה אחר כבוד למקצה שיפורים שכולל בעיקר התקנת לוחיות רישוי.
לא עזרו ההסברים שלוחיות הרישוי שלנו הן בגודל של פוסטר והן שורדות דקה וחצי וכל החבורה נאלצה לפצוח בתחרות אילתורים.
הצפירה עצרה אותנו רגע לפני סיום, נעמדנו כולנו באמצע חצר במלון בעיר קטנה ביוון ואני הרגשתי גאווה גדולה לשאת עלי את הדגל ולעמוד בגאון.
אפילו המקומיים שראו אותנו עומדים, הבינו באורח פלא את הסיטואציה ועמדו מלכת גם הם.
היה מרגש.

חזרנו לבדיקות, קיבלנו חותמת "עבר", קיבלנו מספרים, הדבקנו מספרים והלכנו לשטח הכינוס להתקשקש קצת.
אח"כ מכיוון שממש שיעמם לי, התחלתי לפרק ולהרכיב את מערכות הניווט כדי לפתור איזו אי בהירות קלה בספידומטר ימין ובסוף באופן בוגר ומאוד לא אופיני החלטתי להכנע ולקבל את השיהוק בהשלמה.
אח"כ קרה משהו שמבחינתי עוד בטרם עשיתי את המטר הראשון כבר ניצחתי את הראלי ואני יכול ללכת הביתה.
באופן בלתי ברור ולא הגיוני בעליל החליטו בעמוד הפייסבוק של הראלי להציב אותי באותה שורה עם :
קיניגדנר, פרטיניה ופסטורי.
הייתי בטוח שיש כנראה עוד איזה תותח דקאר שקוראים לו וינטר ושזה מאוד מוזר שיש שניים עם אותו שם די לא נפוץ באותו ראלי.
רציתי להודיע להם שהם התבלבלו, אבל אז גיליתי שבאתר מרתון ראלי אני מופיע גם !
עם עוד כמה שמות של קורעי דאקאר כמו גואש הצרפתי ופטסי שנתנה לי בראש שנה שעברה ותחטוף באביה השנה.
הבנתי שאין טעות שמישהו כנראה החליט שאני צריך להיות שם.
מה אני אגיד ? אם קוראים לי לדגל, אני בא !
רף קצת גבוה אפשר לומר, אך אם לא נשאף לשמים איך נגיע לשם ?
אח"כ היה טקס, עליתי לבמה, הבחורות התנפלו עלי, התנצלתי וחזרתי למלון.
מחר מתחילה העבודה האמיתית, אני ניגש אליה מוכן ומזומן.
לילה טוב וחג עצמאות שמח !
ישן 07-05-14, 00:18-24   #4
עוזי
צוות נזימה

הסמל האישי שלעוזי

speker ראלי יון 2014 - שרשור מתעדכן יומי

6/5--דורון וינטר משתף :
היום התחיל מוקדם כרגיל.
תדריך פתיחה בשמונה והזנקה בעשר וחצי לקטע קישור קצר של כ 25 ק"מ.
עוצרים להזנקה.
מימיני פסטורי (מקום שני שנה שעברה), משמאלי גואש (דאקאריסט רציני) ומאחורי פרטיניה ואחריו קטנזה המפלץ.
ואני הקטנצ'יק בניהם.
למה ? אין לי מושג.
התכנית הייתה כדלקלן :
אני מתחיל לאט, נותן לרוברטו החבר האיטלקי התותח שלי, לעקוף, שנינו נותנים לפרטיניה לעקוף ואח"כ נאלתר.
רוברטו הגיע אלי די מהר וזרמנו יחד בקצב טוב עד שלקחתי סיבוב צמוד מדי לתעלה והתיישבתי בתוכה.
המניאק לא חיכה לי.
המשכתי לבד, בקצב סביר ולפני שהספקתי להבין איפה אני נגמר הסטייג'.
נפגשנו בסיום ורכבנו קישור של שבעים ומשהו בהרים אני עם רוברטו,קטנזה ועוד איטלקי צעיר. היה כיף.

דורון וינטר סיים את היום הראשון
3 בקטגוריה שלו m2
8 בדירוג הכללי
מתוך כ 200 מתחרים....!

הרגע גיליתי שההזנקה שלי מחר בארבע וארבעים בבוקר ליום ארוך מאוד וקשה.
ברשותכם אני הולך לישון.
לילה טוב.

סיכום היום הראשון - http://www.nazzima.com/view_article.php?a=2395

וידאו בחסות אתר -- hellasrallyraid.blogspot.gr

קבצים מצורפים

נערך לאחרונה על ידי עוזי, 08-05-14 בשעה 13:24-24.
ישן 08-05-14, 00:17-24   #5
עוזי
צוות נזימה

הסמל האישי שלעוזי

דורון וינטר מסכם את היום השני - 7/5 :
היום התחיל בשעה שאינה מופיעה בשום שעון. הזנקה ב 4:30.
זה אומר שצריך לקום בשלוש אחרי שהלכתי לישון ב 11 כי הייתה עבודה על הגברת.
60 ק"מ בעליה להרים בארבע וחצי בבוקר, חושך מוחלט עם פנס שמאיר את הכנף הקדמית בקושי, היה כיף חיים כמעט נשרו לי האצבעות.
המתנה קצרה וזינוק למנה ראשונה של 113 ק"מ.
איפה שהוא במהלך הסטייג' פרטינייה שמוזנק אחרי סוגר עלי, אח"כ אני קצת נבוך להגיד אבל הוא פשוט התיישב עלי בעמדת אוכל נבלות ורכב אחרי.
הגענו לאטרקציה של היום, מעבר בנהר עמוק וסוחף, היה שם סוג של עמק הבכא והנהר גבה מספר קורבנות אבל הגברת לא התרשמה עמוקות מעומק המעבר וצלחה אותו כמעט ללא תלונות למעט כלפי הרוכב שלא ממש יצא מגדרו לבצע חציה נקיה.
לוגסי את דודאי סגרו עלי פער של עשרים דקות בזמן ששיכשכתי בנהר ואחר כך יצאתי עם הלוגסי לסשן משותף מגניב עד סוף הסטייג'.
אח"כ בא קישור קצרצר של 26 ק"מ ואז עוד סטייג' של 77 ק"מ שעפתי עליו מצוין עם ניווט מושלם ומהירות טובה.
אח"כ בא קישור צפוף ולחוץ של 91 ק"מ כשבאמצע עוד עצרתי לסרוויס לשתי דקות לחטוף איזה ביס ממשהו, לתדלק ולהשתין.
הגעתי לקטע התחרותי האחרון על הדקה וזינקתי ישר לעוד 61 ק"מ של בוץ ואבנים.
היה נחמד אם כי הורדתי קצב כי הצמיגים נשחקו ואיבדתי אחיזה לרוב וגם כי כבר התחילו להתגלות סימני תשישות קלים בדמות טעויות קטנות שיכולות לעשות צרות גדולות.
סגרתי את הסטייג' בשלום, קישורנצ'יק של 20 ק"מ, טיפול לגברת, טיפול לאדון, ארוחה קלה, פוסט, פיפי ולישון.
לילה טוב
קבצים מצורפים

נערך לאחרונה על ידי עוזי, 08-05-14 בשעה 13:24-24.
ישן 08-05-14, 12:50-24   #6
עוזי
צוות נזימה

הסמל האישי שלעוזי

וידאו מהיום השני בחסות אתר -- hellasrallyraid.blogspot.gr

ישן 09-05-14, 12:06-24   #7
עוזי
צוות נזימה

הסמל האישי שלעוזי

דורון וינטר משתף על היום ה-3
מתנצל מראש על סיכום יבש ותמציתי מפאת מחסור בזמן ובאנרגיה.
היום השלישי היה אמור להיות יום התאוששות מיום המרתון בשני.
שני סטייג'ים תחרותיים של 70 ק"מ משהו כמו 100 ק"מ קישורים, בקטנה.
ההתחלה שלו הייתה קשה, כמו כל ההתחלות, אח"כ היה טוב יותר.
די בתחילת הסטייג' הראשון באה עליה טכנית קלה. בדומה למה שקרה עם מר שימרון וחבורתו ברכיבה בשומרון,
שילוב של עליה + מנוע קר (אני), לא הולך ביחד. נבחשתי שם מעט עד שהגעתי לטמפרטורת עבודה ואז טרפתי את הסטייג' כמו כלב חולה כלבת בריצה מהירה וניווט מושלם כשבעמדת המשקיף מצטרף לעידוד וסיוע ברק דודאי היקר ועוד איזה בחור.
קישור קצר, מילוי דלק ויוצאים לשני.
הסטייג' השני היה די מתיש.
ניווט קשה מאוד + המון בוץ חלקלק ו\או שבילי סלעים קשים הביאו אותי לקו הסיום די מנודנד.
לסיכום, היה יום קצר היה אבל עבה, ורוב המתחרים הסתובבו עם מבט מזוגג בעיניים בסופו.
קבצים מצורפים

ישן 09-05-14, 12:07-24   #8
עוזי
צוות נזימה

הסמל האישי שלעוזי

ידאו מהיום השלישי בחסות אתר -- hellasrallyraid.blogspot.gr

ישן 09-05-14, 18:18-24   #9
עוזי
צוות נזימה

הסמל האישי שלעוזי

9/5--צליל נפל מהאופנוע בדרך למחנה ושבר את הרגל.
ברק נמצא איתו.
הוזמן כבר אמבולנס. המארגנים מעודכנים.
ישן 10-05-14, 22:10-24   #10
עוזי
צוות נזימה

הסמל האישי שלעוזי

כל המשלחת התגייסה לפינוי של צליל.
מתאמים ומעדכנים במקביל גם עם ואת אשתו בארץ. ממתינים איתו לאמבולנס. מלווים אותו לבי"ח. מפנים את האופנוע. דואגים ללוגיסטיקות, לניירות ולדרכון. ככה נראית אחווה!!
צליל ונדרהורן - עידכון:
שבר ברגל שמאל (שכבר ספגה שבר בעבר...), שאובחן כצריך ניתוח.
ייצא לארץ בטיסה, מחר בבוקר, ישירות מבית החולים בו הוא מאושפז, בפטרה.

שולחים לו מכ-לם ביוון ופה בארץ איחולי החלמה מהירה!

ותודה ליעל ושגיא על הליווי של צליל בבית החולים.
קבצים מצורפים

ישן 10-05-14, 22:12-24   #11
עוזי
צוות נזימה

הסמל האישי שלעוזי

עדכון סיום יום 4 [ישי מעדכן] -
יום עם ניווט מצויין , ה Service משום מה לא הופיע בספר הדרך מה שגרם לדורון "לדלג" על ה Service ולהמשיך לשעוט לקו הסיום של היום ה 4 ולסיים אותו בדירוג 16 הכללי (מבין כל האופנועים המשתתפים) ובדירוג 5 לקטגוריה שלו (M2) .

הרקדנית טופלה (נשטפה , הוחלפו צמיגים , שימונים , פילטר אוויר וכל מה שצריך על מנת שתהיה בכושר שיא למחר על ידי הצוות )

בתדרוך היומי נתבשרנו כי במקום 3 סטייג'ים שהיו מתוכננים למחר יהיו רק 2 (המארגנים הבינו שיש רוכבים שזה עלול לקחת להם יותר מ 15 שעות יום שכזה ועל כן החליטו לקצר אותו) כך שיומה ה 5 של התחרות יהיה דומה קצת במבנה ליומה 4 .

בנוסף נתבשרנו שמכשיר האיכון שהותקן לנו אינו תקין ונתבקשנו לסור לעמדה בה יוחלף באחד תקין (גם כאן הצוות קידקיד על המשימה במסירות)
[עוד תמונות בהמשך]
מאחלים החלמה מהירה לצליל וונדרהורן שנפצע היום במהלך הרכיבה אך משלחת מפוארת שביקרה אותו דיווחה שמצבו טוב

זינוק מחר בסביבות 7 בבוקר , מוכנים לקרב !
ישן 10-05-14, 22:13-24   #12
עוזי
צוות נזימה

הסמל האישי שלעוזי

אחרי סטייג' ראשון שכלל בדיקה של השטח מקרוב ...(ממש ממש מקרוב) הכל בסדר!
תמונות של כניסה לסרביס (Service) החלפת מתקן ספר דרך לחלופי קצת אוכל מילוי מים לסטייג' השני ויאללה לדרך סטייג' 2...
ישן 11-05-14, 01:05-24   #13
עוזי
צוות נזימה

הסמל האישי שלעוזי

וידאו מהיום הרביעי- בחסות hellasrallyraid.blogspot.gr

ישן 11-05-14, 01:06-24   #14
עוזי
צוות נזימה

הסמל האישי שלעוזי

וידאו מהיום החמישי - hellasrallyraid.blogspot.gr

ישן 11-05-14, 10:39-24   #15
עוזי
צוות נזימה

הסמל האישי שלעוזי

דורון וינטר משתף על היום החמישי
היום החמישי תוכנן להיות יום המרתון השני במירוץ.
יום ארוך, קשה ומורכב.
מילאטיס המארגן החביב הבין ברוב נסיונו ששלושת הסטיג'ים שתוכננו ליום הזה מסכנים את המשתתפים וביטל את השלישי.
גם בלעדיו זה לא היה פיקניק, היו שני סטייג'ים תחרותיים של מאה וקצת ועוד כמאתיים קישור אם אני זוכר נכון.
אני מוזנק לסטייג' הראשון וכהרגלי מתחיל לאט ונכנס למירוץ בהדרגה.
די מהר ברק ועוד איזה בחור מגיעים אלי ואנחנו רוכבים ביחד עד שהבחור מתחיל לגלות סימני תשישות בדמות טעויות ניווט ונפילות מטופשות, אני לוקח פיקוד ואני וברק מתחפפים לו.
ממשיכים קדימה ופוגשים את לוגסי שהוזנק עשר דקות לפנינו.
הייתה לו תקלה בדלק והוא נאלץ לשפוך את כולו. עכשיו אנחנו שלושה אופנועים, על שני מיכלים, צריכים להגיע לקו הסיום.
רוכבים ביחד בטונדרה היוונית בגובה רב, קריר ושאריות שלג סביבנו.
מתקדמים טוב לאורך הסטייג' עד שבקטע מוגבל מהירות, בתוך כפר על שביל בטון, אני מחליט לבדוק אם יש לי כנפיים.
שניה של חוסר תשומת לב ואני מרגיש רק לרגע כמו סופר מן ואח"כ נוחת בתוך ערימת שיחים וזבל.
שיפוע תלול שלא מאפשר עמידה, אני מתפלא שנעצרנו ולא המשכנו להתדרדר לנצח.
יש כעשרה מטר לעלות בחזרה לציר והשיפוע קשה. מנסים לבד ולא מצליחים, המקומיים מביאים כבל ומכריזים על תחילת מבצע "משוך בגזר".
המבצע מסתיים בהצלחה, הגזר נשלף ואנחנו חוזרים לתנועה.
עוצרים להעביר שוב דלק לנדב. אני וברק מתחילים גם להיות גבוליים בדלק ומצמצמים טווחים כדי שנשים לב לראשון שנתקע בלי דלק.
מסיימים את הסטייג' ומתחילים קישור ארוך כשאין לנו מושג אם נצליח להגיע לתחנת הדלק, אנחנו רוכבים בשיא העדינות כדי לשמור על צריכת דלק נמוכה.
לברק נגמר הדלק בדיוק בכניסה לתחנה, נכנסים ומגלים שהתחנה סגורה. ברק הופך את האופנוע, מוצא עוד 100 מיליליטר ושלושתינו מגיעים על אדים לתחנה אחרת שסגורה גם היא בסוף תודה לאל לשלישית פתוחה.
מגיעים לסרוויס, טיפול זריז לגברת, חוטפים משהו ורצים להזנקה לסטייג' השני.
הסטייג' השני כבר היה יותר זורם, לא פגשתי לא את ברק ולא את נדב ולקחתי איתי איזה טרמפיסט שהיה מאוד מרוצה מהמעלית לגן עדן שאירגנתי לו בעודי עושה את כל הסטייג' בלי קלאץ בכלל. (אח"כ גילינו שהייתה נזילת שמן מהחיבור של הידית)
מסיים את הסטייג' שמח וטוב לב, מגיע ברק, אנחנו נחים קצת ויוצאים לחפש את הדרך של 90 ק"מ בחזרה הביתה.
בדרך גם מתחיל טיפטוף מעצבן שמכאיב בפנים ואני מרגיש שאני בדרך לעמוד בעוד יום מבחן לכמה אני מוכן לסבול כדי להנות.
היה כיף
ישן 11-05-14, 12:29-24   #16
שחר מכלוף
רוכב נזימה דרום

רוכב על: DS450MX

פשוט לקרוא ולהנות!!

www.motocross-il.co.il
שחר מכלוף לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

תגיות
דורון וינטר, ברק דודאי, cranergy team, נדב לוגסי, צליל ונדרהורן, צוות קראנרג'י, ראלי יוון 2014

הגדרות אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
אפשרויות הצגת נושא